Nowy trend: kolorowanki dla dorosłych

Kubuś Puchatek, Myszka Miki, a może Piękna i Bestia? Pamiętasz swoją pierwszą kolorowankę? Tego typu rozrywki są dla dzieci? Nie! Ostatnio najmodniejsze są kolorowanki dla dorosłych. Wyjaśniamy, dlaczego musisz mieć przynajmniej jedną z nich!

westwing-kolorowanki-sowa

Przygotuj kredki i do dzieła!

Kolorowanki dla dorosłych są teraz bardzo modne. Nawet gwiazdy Hollywood, Jennifer Lawrence, Sylvester Stallone i Jennifer Aniston, zajęli się kolorowaniem. A dlaczego? Bo malowanie i rysowanie odpręża, pobudza kreatywność i wspomaga koncentrację.

westwing-kolorowanki-zyrafa

Za jednym pociągnięciem kredki

Odpoczynek po męczącym dniu w pracy? Najlepiej z kolorowanką. Kolorowanie to nowy odpowiednik jogi. Inspirujące rysunki pomogą uwolnić umysł, a efekt końcowy z pewnością napełni dumą. Czy potrzeba więcej powodów, by zabrać się za kolorowanie?

westwing-kolorowanki-mandala

Kolorowanki

  • Są dla każdego! W prosty sposób można stworzyć piękne obrazki.
  • Są różnorodne! Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione motywy i wzory.
  • To przyjemność sama w sobie! Wystarczy tylko kilka kredek w Twoich ulubionych kolorach.
  • Pasują do torby i plecaka. Możesz zabrać je do samolotu, na wakacje lub lunch. Teraz możesz relaksować się wszędzie. Mata do jogi nie będzie już potrzebna!
  • Są niedrogie.
westwing-kolorowanki-parada

Ulubione wzory

Mandale nie są dla Ciebie? Nic nie szkodzi. Hipsterzy i fashionistki, wielbiciele jedzenia i miłośnicy natury: każdy znajdzie coś dla siebie! A ponieważ ukończone rysunki zawsze wyglądają dobrze, możesz nimi ozdobić dom! Wystarczy oprawić je w ramki i zawiesić na ścianie. Inspiracja idealna!

Przygotowaliśmy coś do pokolorowania. To powód, by wyciągnąć kredki z szuflad i pudełek! Zrelaksuj się z nami.

Zdjęcia: Shutterstock

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline