5 niecodziennych pomysłów na ślub

Chcecie, żeby Wasz ślub zapamiętali wszyscy? Zacznijcie od wyboru wyjątkowego miejsca! Przedstawiamy 5 niezwykłych ślubnych lokalizacji, których z pewnością nikt nie zapomni!

westwing-slub-balon

1. Ślub w balonie

Czy może być coś bardziej romantycznego od lotu balonem we dwójkę? Wiatr we włosach, wolność i miłość! Taka podniebna przeprawa pozwoli cieszyć się niezwykłą atmosferą i zapierającymi dech w piersiach widokami. A jeśli jeszcze w przestworzach wymienicie się obrączkami, będziecie mieli pewność, że Wasz związek jest „made in heaven”.

westwing-slub-jacht

2. Ślub na jachcie

Czyli ślub w wersji glamour! Tym, których nic nie ogranicza, proponujemy ślub na jachcie. Rejs jachtem łączy luksus z wolnością, prestiż z przygodą. Jeśli szukacie nietypowego sposobu świętowania ślubu, wynajmijcie jacht i wyruszcie w morską podróż! Zabierzcie ze sobą przyjaciół i rodzinę, i pobierzcie się przy akompaniamencie szumu fal. Wersja dla mniej zagorzałych wilków morskich: ceremonia w jacht-klubie!

westwing-slub-farma

3. Ślub na farmie

Jeśli nie przepadacie za dusznymi pomieszczeniami, zdecydujcie się na przyjęcie w stylu eko. Ślub na farmie to idealne rozwiązanie na ciepłe dni: namioty na świeżym powietrzu, dekoracje w stylu country i romantyczna, rustykalna atmosfera będą spełnieniem marzeń nowożeńców kochających naturę.

wesiwing-slub-dach

4. Ślub na dachu

Marzysz o wyjątkowej oprawie wesela? Chcesz w dniu swojego ślubu poczuć się jak w filmie? Dachy od zawsze przyciągały romantyków i miłośników przygód. Ślub na dachu będzie więc niecodziennym wyborem! Dach, z którego rozpościera się widok na miasto lub okolicę, zapewni niezapomnianą oprawę ceremonii. Wystarczy tylko poszukać odpowiedniego budynku!

westwing-slub-palac

5. Ślub we własnym ogrodzie

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Ta prosta prawda odnosi się także do wesela. Może rodzice Pana Młodego mają piękny dom z ogrodem? A może chlubą dziadków Narzeczonej jest wiejski dom z dużym podwórzem? Kojąca swojskość znajomego ogrodu może być kluczem do przepięknej, weselnej uroczystości.

Zdjęcia: Shutterstock & Fotolia

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline