Święta z Delią Fischer

Zastanawialiście się kiedyś, jak święta spędza Delia Fischer, założycielka Westwing Germany? Delia opowie nam, jak cała rodzina Fischerów, ojciec Helmut, mama Johanna, siostra Jana i słodki piesek Lola, przygotowuje i celebruje Boże Narodzenie.

westwing-delia-fischer-przy choince
westwing-delia-fischer-z-mamą
westwing-święta-delia-fischer-i-stół
westwing-delia-fischer-dekoracje-z-eukaliptusa

Johanna Fischer opowiada o tegorocznych trendach świątecznych:

“Eukaliptus to absolutny, tegoroczny must-have. Chciałam udekorować nasz świąteczny stół w prosty, niedrogi i niezbyt pracochłonny sposób. Eukaliptus okazał się strzałem w dziesiątkę! Uwielbiam naturalne materiały, które pięknie wpisują się w świąteczną atmosferę. W bożonarodzeniowej aranżacji użyłam szyszek i gałązek eukaliptusa, które rozłożyłam na środku stołu. Lniane serwetki w delikatnych, naturalnych odcieniach udekorowałam gałązkami rozmarynu. Dodałam białe talerze, przezroczyste szklanki i kieliszki oraz kilka srebrnych elementów, na przykład figurki łosi”.

westwing-delia-fischer-z-rodziną-przy-stole
westwing-delia-fischer-dekoracje
westwing-delia-fischer-pies-lola
“Kiedy moje dziewczyny przygotowują posiłek i dekorują choinkę, ja wychodzę z Lolą na spacer” – opowiada Helmut Fisher, ojciec Delii i Jany.
westwing-delia-fischer-plus-rodzina
westwing-delia-fischer-siostra-jana
Siostra Delii, Jana Fischer
westwing-delia-fischer-dekoracje-na-talerzu

Delia Fischer i jej magiczne, kolorowe święta:

„Dwa lata temu moja mama kupiła złote, bożonarodzeniowe dekoracje. W tym roku modne są ciemniejsze, głębsze kolory. Połączymy czekoladowe i srebrne bombki. Ciemny brąz jest zmysłowy i luksusowy, sprawia, że atmosfera staje się cieplejsza. Lubię połączenie połyskliwych i matowych dekoracji oraz ozdoby w różnych kształtach. Dzięki nim drzewko zyskuje dodatkową głębię”.

westwing-delia-fischer-dekoracje-bombki
westwing-delia-fischer-dekoracje-gwiazdka

„Lubię zbierać różne świąteczne dekoracje. Mając duży wybór mogę co roku ubierać choinkę w inny sposób” – cieszy się Delia.

westwing-delia-fischer-jej-święta

Zdjęcia: Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline