40 stylowych pytań do: Verónica Blume

Hiszpańska modelka Verónica Blume zaprasza nas do… garażu! The Garage, czyli stylowe studio jogi, to najnowszy projekt naszej gospodyni. Verónica, która w latach 90. wraz z Niemką Claudią Schiffer należała do grupy znanych supermodelek, odpowie dziś na 40 bardzo stylowych pytań. Opowie o swoim życiu, jodze, oraz – oczywiście – urządzaniu wnętrz.

westwing-veronica-blume-w-planie
westwing-veronica-blume-siedzi
westwing-veronica-blume-the-garage

„Zawsze marzyłam o własnym studiu jogi” – wyjaśnia Verónica przyjmując nas w The Garage. Ściany z cegły i starannie wybrane dekoracje sprawiają, że Garaż jest wyjątkowym miejscem do ćwiczeń.  Wcześniej rzeczywiście stały tu auta, a dziś na 150 metrach kwadratowych studia panuje cisza i spokój. Rośliny, proste meble i świece tworzą przyjazną atmosferę. Najważniejszą rolę – oprócz miłośników jogi – odgrywa tu rozproszone, delikatne światło.

westwing-veronica-blume-plan-ogolny
westwing-veronica-blume-silvia-rozmowa

Joga jest wielką pasją Hiszpanki. Dzięki niej Verónica osiągnęła wewnętrzną równowagę. „Porzuciłam świat, w którym liczy się powierzchowność i odkryłam zupełnie inny. Teraz wiem, że najważniejsze jest to, co trwa”.  Od paryskich I nowojorskich wybiegów do studia jogi w Barcelonie – ta droga, którą przebyła Verónica zafascynowała Silvię Arenas, dyrektor stylu Westwing Home & Living w Hiszpanii, która przeprowadziła ten stylowy wywiad! 40 stylowych pytań, 40 odpowiedzi: zobacz, wywiad Silivii z Veróniką Blume.

westwing-veronica-blume-joga
westwing-veronica-blume-selfie

Zdjęcia: Westwing Home & Living

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline