Boho pełne blasku w sercu Monachium

Andrea Kehl, stylistka fryzur z Monachium, wita nas pełna radości i energii. Już od progu informuje, że poprzedniej nocy zdecydowała się przenieść sofy do innego pokoju, a kilka minut przed naszym wywiadem postanawia całkowicie zmienić swoją garderobę. „Jeśli przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł, nie potrafię czekać. Muszę go natychmiast zrealizować!”, opowiada ze śmiechem. Andrea wraca do pokoju ubrana w bajecznie kolorową koszulę i połyskujące brokatem pantofle, a jej stylizacja okazuje się idealnym wprowadzeniem do jej barwnego życia, mieszkania i pracy.

Andrea może pochwalić się niezwykłym wyczuciem stylu. Jej fascynacja kolorami i naturą zaowocowała olśniewającą aranżacją apartamentu w jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Monachium – Bogenhausen.

Andrea jest wolnym duchem, ale lubi czerpać z doświadczenia profesjonalistów. Dlatego kilka lat temu zwróciła się o pomoc do cenionej niemieckiej projektantki Jasemin Loher, która przekształciła klasyczne monachijskie wnętrza w kobiecy i efektowny apartament.

„To mieszkanie to mój świat. Zawsze marzyłam, by żyć w miejscu, które pokaże moją osobowość i miłość do natury”, opowiada Andrea. Jej fascynacja światem fauny i flory ma swoje źródło w dzieciństwie, które nasza gospodyni spędziła w niewielkim domku na przedmieściach Monachium. Andrea przeniosła tę nutę boho do swojego aktualnego mieszkania, nie szczędząc przy tym kolorów, wykwintnych materiałów i wzorów inspirowanych królestwem natury.

Energetyczną aranżację wzbogacają oryginalne przedmioty, które nadają wnętrzom nowoczesnego sznytu. Uwagę przykuwają przede wszystkim: żyrandol o szklanych kloszach, rattanowy fotel z oparciem przypominającym kwiatowy kielich i lustro w kształcie gruszki. Całość przywodzi na myśl hotelowy luksus, udomowiony pastelową kolorystyką i osobistymi dodatkami.

Andrea uwielbia wprowadzać spontaniczne i nieoczekiwane zmiany w wystroju swoich wnętrz. Czy kiedykolwiek widzieliście palmy na suficie w łazience? My też nie. Ale efekt jest oszałamiający! Andrea niczego nie pozostawiła przypadkowi. Z pomocą projektantki stworzyła przestrzeń, który doskonale odzwierciedla jej charakter – jest kobieca, wyrazista i inspirująca.

 

 

Tłumaczenie: Kinga Ostapińska

Westwing Magazyn

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline