Eklektyczne mieszkanie Laury Karasinski

Paski zebry, strusie pióra, kimona i tysiąc kolorów… Pośrodku tego wszystkiego Laura Karasinski, cudowne dziecko wiedeńskiej bohemy. Zobacz, co zachwyciło nas w jej mieszkaniu!

nowoczesne mieszkanie w wiedniu

Eklektyczne mieszkanie Laury można podziwiać godzinami. Każdy kąt kryje jakieś ciekawostki. Gospodyni pielęgnuje wspomnienia i z oddaniem stara się zachować ślady przeszłości. Poznając to mieszkanie, poznajemy samą Laurę, jej pasje, plany i podróżnicze doświadczenia.

mieszkanie z nutą scandi i vintage
oryginalne dekoracje ścian

W Atelier Karasinski Laura zajmuje się różnymi projektami — czasem przygotowuje tylko logo, a czasem tworzy wystrój całego wnętrza. Na swoim koncie ma już współpracę z popularnymi wiedeńskim restauracjami, takimi jak „Motto” i „Zum schwarzen Kameel”.  Pracuje z domu, ale uwielbia podróżować. Podczas dalekich wypraw znajduje nowe inspiracje i kolejne bibeloty do domowej kolekcji. Eklektyczne mieszkanie ma wyjątkowy charakter, a jednocześnie nie przytłacza i zachowuje skandynawską świeżość.

nowoczesny salon z nutą vintage

Czy proste grafiki mogą pasować do orientalnych foteli? Oczywiście! W tym mieszkaniu czujemy się gotowi na nowe wyzwania!

styl eklektyczny w domu

Pracując na nową aranżacją wnętrza legendarnej restauracji „Motto”, Laura przygotowała inspirujący cytat na ścianę „Honey, why would you ever leave wonderland?”. Sami zadajemy sobie to pytanie, opuszczając jej mieszkanie.

mieszanka stylów w domu
eklektyczna sypialnia i biblioteka

Zdjęcia i materiały wideo: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline