Nowoczesny loft w Norymberdze

Dużo dobrej energii i pozytywnych wibracji – tak moglibyśmy podsumować naszą wizytę u Joanny, autorki bloga „Liebesbotschaft”. Dlaczego jej industrialny loft tak nas zachwycił? Zobaczcie sami!

industrialny loft w norymberdze

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Może dzięki eleganckiemu wnętrzu, może dzięki miłej właścicielce i pysznemu kompotowi, którym nas poczęstowała, a może dzięki wszystkiemu po trochu.

nowoczesna industrialna kuchnia w bieli

Joanna, autorka bloga „Liebesbotschaft”, jest matką trójki dzieci, kobietą pełną energii i kreatywną bizneswoman. Mieszka w Norymberdze, w starym pofabrycznym budynku. Industrialną atmosferę czuć już od progu, gdy jedziemy na górę dużą windą.

mieszkanie w Norymberdze
nowoczesne dodatki w stylu industrialnym

Joanna sama zaaranżowała swoje mieszkanie, wstawiła sięgające sufitu okna, pomalowała na biało ściany i zaplanowała rozkład kuchni. Choć industrialny loft był najbardziej oczywistym wyborem, w wystroju mieszkania widać indywidualny styl i pomysłowość właścicielki.

jak urządzić industrialne mieszkanie
biały industrialny loft
ciepłe dodatki do industrialnej kuchni

Biel stanowi doskonałe tło dla pozostałych elementów aranżacji. Aby ją przełamać, Joanna wybrała duże, czarne lampy, zielone rośliny i meble z rustykalnego drewna. Wszystko to tworzy bardzo udaną całość, która z miejsca podbiła nasze serca.

komoda do industrialnego wnętrza
rośliny w industrialnym mieszkaniu

Co najbardziej przykuło naszą uwagę? Drewniana ława zaadoptowana na barek i ogromny drewniany stół, przy którym mieści się cała rodzina. Na biesiadujących patrzą uważnie ze ścian Serge Gainsbourg i Jane Birkin.

przytulne industrialne wnętrze
stół w stylu industrialnym

Najbardziej udane połączenie? Można znaleźć je w sypialni i pokoju telewizyjnym. Joanna zestawiła tu sofę w wyrazistym kolorze z elegancką szarością. Z kolei w gabinecie — urządzonym dzięki meblom z Westwing — króluje styl ekscentryczny. Nie brakuje też nowoczesnych akcentów.

kolory w sypialni

Mieszkanie Joanny jest najlepszym dowodem na to, że tym, co dodaje mieszkaniu uroku, są nie tylko eleganckie meble i dodatki, ale przede wszystkim pełna ciepła atmosfera. Czego jeszcze brakuje? Według Joanny psa. Cóż, może rzeczywiście…

pozytywne wnętrze

Zdjęcia i materiały video: Westwing

Agnieszka Adamczyk

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline