Z wizytą u trendsetterki Chris Francini

Trzypiętrowy dom brazylijskiej trendsetterki Chris Francini to dowód na to, że Chris nie tylko doskonale zna się na modzie, ale także na wnętrzarstwie. Chcecie zobaczyć, jak mieszka ta utalentowana fashionistka? Zapraszamy!

westwing-chris-francini-5

Modny wszechświat

Duże, pomarańczowe drzwi wejściowe to pierwszy znak, że mieszka tu ktoś, kto zna się na najnowszych trendach. I to prawda! Chris Francini to stylistka i konsultantka, która potrafi ubrać swoje liczne klientki, modelki oraz… własny dom.

westwing-chris-francini-9
westwing-chris-francini-4

Dom Chris to liczne, dobrze rozmieszczone i przestronne pomieszczenia. Na parterze znajdują się jadalnia, jasny salon i ogród zimowy z wysokimi drzwami kokosowymi, który można podziwiać z każdego zakątka domu. Rośliny pnące to oczko w głowie Chris – stanowią swojego rodzaju tło dla każdego pokoju.

westwing-chris-francini-1
westwing-chris-francini-paolo-de-tarso

Z miłości do rzeźby

Choć na co dzień para się modą, Chris nie pozostaje obojętna także na inne formy sztuki. „Mam w domu kilka wspaniałych dzieł rzeźbiarza Paulo de Tarso. Lubię odwiedzać galerie sztuki i wystawy. Są niezwykle inspirujące”.

westwing-chris-francini-2

Stołeczek inny niż wszystkie

Wśród wielu pięknych sprzętów odnajdziemy także ten wyjątkowy podnóżek, pamiątkę po przyjacielu. „Taboret został obity dywanem, który należał kiedyś do mojego znajomego. Czasem myślę, że wcale nie pasuje do reszty wystroju, ale i tak nigdy się go nie pozbędę”.

westwing-chris-francini-6

Gra tekstur

Podobnie jak w modzie, tak i w domu Chris liczą się detale. Ułożone na kanapie poduszki różnią się od siebie teksturami. Choć paleta kolorów, w jakiej są utrzymane, jest bardzo stonowana, ten prosty zabieg wpływa na niepowtarzalny styl domu. „Wybieram klasyczne rzeczy i neturalne kolory. Wcześniej mój dom był utrzymany w bielach, ale przy okazji remontu zdecydowalam się na szarości i beże”.

westwing-chris-francini-8

Na pierwszym piętrze, gdzie Chris urządziła sypialnię małżeńską i pokoje dzieci, Stefana i Cateriny, także dominują delikatne barwy, które stanowią piękne tło dla barwnych dodatków. Każdy, kto zna modowe stylizacje Chris, szybko odkryje, że ten dom to kwintesencja jej stylu!

Zdjęcia: Chris Francini & Westwing

Kamila Goworek

Czy korzystasz już z aplikacji Westwing?

Pobierz
Pobierz
Offline