Naklejki na meble

Naklejki na meble

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Naklejki na meble-poradnik Westwing

Meble często potrzebują dodatkowej dekoracji. Naklejki na meble pozwolą całkowicie odmienić aranżację pokoju. Nie trzeba kupować nowych produktów, na które trzeba wydać dużą kwotę, aby cieszyć się pięknym wystrojem wnętrza. Wystarczy ozdobić stare przedmioty. Naklejki nie tylko są atrakcyjnym dodatkiem, ale także pozwolą ukryć mankamenty mebli, na przykład zarysowania, a nawet wgniecenia. Naklejki na meble posiadają różne wzory, dzięki czemu swoją tematyką mogą nawiązywać bezpośrednio do wnętrza. Na szafkach łazienkowych można umieścić krajobraz, na którym znajduje się woda, a w kuchni —jedzenie lub akcesoria kuchenne. Łatwo wprowadzić je do każdego pomieszczenia, a także zamontować na szafce lub komodzie. Podpowiadamy, dlaczego naklejki na meble są odpowiednim wyborem do każdego pomieszczenia!

Do koloru, do wyboru

Naklejki na meble można dopasować tematycznie do szafek. Na szafce kuchennej, w której przetrzymuje się filiżanki, warto umieścić naklejkę z motywem szklanki, zaś w przedpokoju na szafie przesuwnej — zdjęcie tradycyjnego wieszaka. Występują one również w formie fototapety na ścianę. W sklepach dostępnych jest wiele wzorów, dlatego każdy miłośnik designu na pewno znajdzie coś dla siebie. Wspaniałym pomysłem są także naklejki na meble z imieniem. Sprawdzą się one w pokoju dziecięcym dla nowego członka rodziny. Będą również dobrym wyborem do sypialni, w której można zamieścić imiona małżonków.

Naklejki na meble pasujące do zainteresowań

Naklejka na meble z powodzeniem może zastąpić inne elementy dekoracyjne, na przykład kosztowne obrazy. Jest to na tyle ozdobny przedmiot, że z powodzeniem może stanowić jedyny i kluczowy akcent, który skupia na sobie uwagę. Na naklejce może się znaleźć dowolny motyw, który może odpowiadać zainteresowaniom oraz upodobaniach estetycznych właściciela. Fan motoryzacji może sprawić sobie tapetę, na której widniał będzie stylowy samochód, zaś miłośniczka butów umieścić na szafce naklejkę przedstawiającą szpilki. Naklejki na meble mogą być również ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, szczególnie jeśli przedstawia ona coś, co jest związane z jej upodobaniami.

Naklejki na meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy powinien być urządzony przytulnie, a zarazem funkcjonalnie. Istotne w nim są wszelkie dekoracje. Nawet, jeśli nie trzeba ukrywać mankamentów mebli, można umieścić na nich naklejki. Dzieci uwielbiają postaci z bajek, zwierzęta, kwiaty. Warto więc urozmaicić ich królestwo poprzez dodanie do niego elementów z ich ulubionymi motywami. Naklejki na meble sprawdzą się w pokoju dziecięcym, w którym króluje minimalizm, występuje niewiele przedmiotów dekoracyjnych. Pomieszczenie to powinno być kolorowe, ponieważ ma rozwijać umysł dziecka i wpływać na jego wyobraźnię. Naklejka to produkt, który z łatwością można usunąć. Jeśli dziecko dorośnie lub znudzi się daną bajką, można odkleić przedmiot, a na jego miejsce umieścić nowy, który będzie odpowiedni do aktualnych zainteresowań.

Nadchodzące promocje