Nowoczesne narzuty na łóżko

Nowoczesne narzuty na łóżko

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Nowoczesne narzuty na łóżko-poradnik Westwing

Narzuty w stylu nowoczesnym na dobre zagościły w sypialniach jako modny i funkcjonalny element dekoracyjny. Dostępne są w dziesiątkach atrakcyjnych wzorów i kolorów. Nowoczesne narzuty na łóżko to niekwestionowany stylistyczny hit, doceniany przez wymagające osoby, które doceniają ich walory estetyczne i praktyczne. Efektowne desenie i miękkie materiały zapewniają komfort i gwarantują prawdziwą ucztę dla oczu i zmysłów.

nowoczesne narzuty na łóżko czarne

Nowoczesna aranżacja sypialni – narzuta jako efektowna ozdoba

Moda na łóżka przykryte narzutami wraca co kilka lat, zmieniają się tylko desenie i materiały. Przebojem są geometryczne wzory: romby, kwadraty lub prostokąty, desenie nawiązujące do malarskich arcydzieł lub tkaniny zachwycające pastelową jednolitą kolorystyką. Żadnych zbędnych ozdób – w nowoczesnej stylistyce króluje maksymalna prostota. Łóżko przykryte nowoczesną narzutą, dekoracyjne zasłony i poduszki oraz ciekawa czarno-biała grafika na ścianie – oto sypialnia na miarę XXI wieku.

nowoczesne narzuty na łóżko do sypialni

Nowoczesna – czyli jaka?

Nowoczesność w aranżacji wnętrz ma wiele twarzy. Zwykle wyraża się poprzez połączenie prostoty i funkcjonalności, w którym wszystkie elementy tworzą harmonijną całość. Nowoczesne narzuty wykonane są z doskonałej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i komfort. Ich cechą rozpoznawczą są proste wzory, jednolita kolorystyka dopasowana do barwy ścian i elementów dekoracyjnych.

nowoczesne narzuty na łóżko różowe

Nowoczesne narzuty na łóżko – jak wybrać idealną?

Coraz większą popularność zyskują narzuty dwustronne. Powód jest prosty: dwustronna narzuta daje aż dwie możliwości aranżacji w zależności od tego, która strona zostanie wyeksponowana. Należy ją dopasować do wymiarów łóżka, aby pościel została starannie i estetycznie nakryta. Warto wybierać stylowe narzuty w klasycznej bieli, błękitach lub subtelnych odcieniach koloru popielatego.

Nowoczesne narzuty na łóżko to znakomity sposób, by nadać wnętrzu wyjątkowy charakter. Wybierając narzutę w stylu nowoczesnym pozostaje się w zgodzie z najnowszymi trendami, a jednocześnie można cieszyć się przytulnym, intymnym wnętrzem. Dobierając dopasowane poszewki na poduszki i zasłony w geometryczny deseń łatwo sprawić, by wnętrze stało się oazą harmonii i ukojenia.