Nasze obietnice
 


 
Westwing to największy w Europie klub zakupowy oferujący wyjątkowe produkty do wyposażenia wnętrz.
Każdego dnia na Westwing pojawiają się nowe kampanie pełne pięknych mebli i dodatków z atrakcyjnymi rabatami.
Nasze kampanie rozpoczynają się w dni powszednie o godzinie 8.00 i w weekendy o godzinie 10.00.
 1. Bezpłatne członkostwo
 
Dołączenie do klubu Westwing jest proste, bezpłatne i nie wiąże się z obowiązkiem zakupu. Możesz zrezygnować z członkostwa w dowolnym momencie.

2. Starannie wybrane produkty
 
W Westwing codziennie znajdziesz wyjątkowe produkty najlepszych polskich i światowych projektantów, starannie wyselekcjonowane przez nasze Stylistki. Każdego dnia wybierają one spośród setek materiałów, kolorów i wzorów oraz łączą to, co modne, z trwałością i odpornością na wyzwania codzienności. Dzięki temu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas meble i akcesoria do domu są nie tylko zgodne z najnowszymi trendami, ale także najlepszej jakości.

3. Wygodne zwroty
 
Jeśli zakupiony produkt nie sprosta Twoim oczekiwaniom, możesz zwrócić go bezpłatnie w ciągu 100 dni od dostawy. Wystarczy wybrać opcję „Zwrot” przy odpowiednim produkcie w zakładce „Moje konto” i poczekać na wiadomość zwrotną. Zawsze możesz też skontaktować się z naszym działem Obsługi Klienta, który pomoże Ci w sprawnym przeprowadzeniu całej procedury.
 
4. Szybka i bezpieczna dostawa
 
Przy wysyłce zamówień współpracujemy z firmami DPD i Rhenus. To nasi solidni i wieloletni partnerzy, którzy gwarantują, że Twoja paczka będzie bezpieczna i dotrze na czas. O dniu dostawy poinformujemy Cię mailem i SMS-em. Wszystkie paczki, także ciężkie, wniesiemy do Twojego domu.

5. Bezpieczne zakupy
 
Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa Twoich danych. Wszystkie dane osobowe, których potrzebujemy do realizacji zamówienia, są poufne. W obszarze płatności współpracujemy z akredytowanymi partnerami: MasterCard i Visa oraz serwisami Dotpay i PayPal, gwarantującymi 100% bezpieczeństwa.

6.  Przyjazna obsługa klienta
 
Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Twojej opinii i odpowiedzieć na pytania. Wiele z nich znalazło się już w naszym FAQ. Jeśli jednak nie znajdziesz tam poszukiwanej odpowiedzi, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji od 08:00 do 20:00 w dni robocze oraz od 10:00 do 18:00 w soboty i niedziele pod bezpłatnym numerem telefonu 0 800 007 170 lub 22 290 30 00 . Możesz także skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego na stronie lub aplikacji Messenger.