Panna

Panna_banner_top_PL

Panna: Osobowość i Styl

Panna_banner_styl_PL

Panny są eleganckie i pełne wdzięku. Dzięki rozsądkowi, ciężkiej pracy i cierpliwości potrafią zajść bardzo daleko. Ta mieszanka cech powoduje, że Panny sprawdzają się jako ludzie biznesu i sukcesu w branżach medycznej, technicznej i menedżerskiej. Osoby spod tego znaku zodiaku świetnie planują, organizują i analizują. Panny potrafią znaleźć praktyczne i racjonalne rozwiązanie każdej sytuacji. To ludzie niezwykle inteligentni i oczytani.

Silne poczucie obowiązku i lojalność sprawia, że Panny to cenieni kompani, współlokatorzy, pracownicy. Osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września przywiązują dużą wagę do dobrych manier, czystości i estetyki. Są konserwatywne, nie przepadają za zmianami i niespodziankami. Ich ubiór, fryzury i dodatki są zwykle klasycznie eleganckie. Dyskretny manicure, wysokie obcasy, dobrze skrojona garsonka i wyrafinowane dodatki – po tym można poznać panią spod znaku Panny.

Virgo_banner_small_PL

Panny nie ulegają wnętrzarskim szaleństwom, nie poszukują dekoratorskich nowinek, nie polują na designerskie gadżety. Pozostają wierne ponadczasowej elegancji, solidnym meblom i tradycyjnym rozwiązaniom. Praktyczne Panny wybierają często meble modułowe. Nie pociąga ich ekstrawagancja i nowoczesność. W mieszkaniu Panny musi panować spokój i porządek. Wnętrze ma być praktyczne, a kolorystyka bezpieczna i stonowana. Aby mieszkanie Panny nie było zbyt smutne, warto zadbać o akcenty kolorystyczne – turkusowe, żółte lub czerwone poduszki, obrusy i dywany.

Sprzęty, które wybierają Panny, są zwykle proste i niezdobione, a przy tym bardzo wygodne. Ponieważ Panny poświęcają dużo uwagi sprawom ekologii, wybierają zwykle naturalne materiały: drewno, drewno egzotyczne, ceramikę. Panny dekorują swoje domy mieszanką autentycznych, rzemieślniczych wyrobów z różnych stron świata. Styl etno reprezentuje dla nich element intelektualnego porządku świata. To według nich sprawdzony klasyk oraz niebanalna inspiracja. Panny cenią egzotykę. Jako dodatki chętnie wybierają afrykańskie maski, drewniane misy i egzotycznie wyglądające pudełka. Panna lubi oszczędności, a swój dom urządza raz na wiele lat, dlatego wystrój powinien być jak najbardziej ponadczasowy.

Dokładna i uporządkowana Panna aranżuje swoje cztery kąty tak, aby łatwo było je sprzątnąć. Ważne są dla niej szafy i komody, najlepiej duże i praktyczne, które pomogą w organizacji przestrzeni.

Panna_banner_wnętrze_1_PL
Panna_banner_wnętrze_2_PL
Panna_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Panny

Panna lubi planować schowki i pojemniki, gdzie będzie mogła przechowywać wszystkie drobiazgi. Uszczęśliwią ją torby, pudła, skrzynie, zwłaszcza te wykonane z ciemnego egzotycznego drewna. Do tego eleganckie, stylowe meble podkreślające dobry smak Panny. W mieszkaniu Panny sprawdzi się klasyczna kanapa, elegancki żyrandol i praktyczny stołek.

Panna_banner_must_haves_PL

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje