PPP czyli pomysłowe pakowanie prezentów

Christmas-DIY_Top-bnr_PL

Pomysłowe pakowanie prezentów to prosty sposób na to, by każdy prezent, nawet najmniejszy, wyglądał wyjątkowo. Wysiłek, starania i pomysłowość, jaką włożymy w przygotowanie świątecznego opakowania, pokażą obdarowywanym osobom, że bardzo nam na nich zależy i że poświęciliśmy czas na przemyślane przygotowanie podarku. Czasem warto zrezygnować z kolorowej torebki lub ozdobnego pudełka, jakich tysiące, podziękować sympatycznej pani pakującej w sklepach prezenty w okresie przedświątecznej gorączki i przygotować coś samemu, od początku do końca. Nawet jeśli mamy trudności z wyborem podarku, swoją kreatywność możemy wyrazić w inny sposób – dbając o jego oryginalne zapakowanie. To połowa sukcesu!

Christmas-DIY_1_PL

Świąteczna makulatura

Christmas-DIY_Header-icon_PL

Istnieje prosty sposób, by zerwać z połyskliwą, świąteczną monotonią! Zamiast błyszczącej folii lub wzorzystego papieru do pakowania możemy użyć starej gazety, krzyżówki lub papieru nutowego. To doskonały sposób, by „zaszyfrować” dodatkową wiadomość. Wystarczy wybrać chwytliwy nagłówek lub zapis nutowy ulubionego utworu.

 

Prezent jako opakowanie

Christmas-DIY_Header-icon_PL

Niektóre prezenty warto wykorzystać do zapakowania innych. Kto powiedział, że podarek musi być zapakowany w papier lub torebkę? Przybory kuchenne schowane w świątecznej rękawicy zaskoczą Panią Domu, a krawat zawiązany na upominku dla Pana Domu może zastąpić wstążkę!

Christmas-DIY_2_PL

 

Christmas-DIY_3_PL

Niezwykłe butelki

Christmas-DIY_Header-icon_PL

Butelka wina lub przywieziony z wakacji likier będą dobrym prezentem dla smakosza. Jak sprawić, by butelka wyglądała odświętnie? Nic prostszego! Wystarczy sznurek, kawałek włóczki lub gumka recepturka i to, co dała nam natura, czyli gałązki świerku, jarzębiny, tymianku lub lawendy. Butelkę przystrajamy i obwiązujemy wstążką lub sznurkiem tak, by dekoracja się trzymała.

 

Drugie życie papierowej torby

Christmas-DIY_Header-icon_PL

Zwykłe szare i brązowe papierowe torebki ze sklepu oraz szary papier pakowy na święta zamienią się w pomysłowe opakowania prezentów! Warto ozdobić je rysunkami, naklejkami, a także własnoręcznie przygotowanymi wycinankami lub origami. Uroku dodadzą im kolorowe wstążki. Imię obdarowywanej osoby można doczepić do prezentu…drewnianym spinaczem do bielizny!

Christmas-DIY_4_PL

 

Kliknij, by odkryć pozostałe, świąteczne tematy!

 

kids-small
trendy-small
table-small
trees-small

 

Powrót do strony głównej

Hp2-small

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje