Prezent dla chłopaka

Prezent dla chłopaka

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Prezent dla chłopaka-poradnik Westwing

Chłopak, partner lub mąż to wyjątkowa osoba zajmująca czołową pozycję w sercu. Dlatego, na urodziny, inne specjalne okazje lub bez nich warto jest sprawić mu nietuzinkowy upominek. Nie musi być drogi, ani luksusowy — najważniejsze, żeby sprawił radość i cieszył nowego właściciela przez długi czas. Podpowiadamy jak wybrać najlepszy prezent dla chłopaka.

Jak wybrać prezent dla chłopaka?

Wybór upominku dla chłopaka na pozór wydaje się prosty. Nikt przecież nie zna tak dobrze osoby, jak jego druga połówka. Jednak, gdy dochodzi do momentu zakupu, mogą pojawić się pewne wątpliwości. Oto kilka porad, dzięki którym łatwiej będzie zdecydować się na idealny prezent dla chłopaka.

  1. Najważniejsze, żeby wziąć pod uwagę zainteresowania osoby, która ma zostać obdarowana — to może być pierwszy trop podczas zakupów.
  2. Dylemat, czy chłopak ma już rzecz, którą planujemy kupić pomoże rozwiązać jego rodzina lub przyjaciele. Oni także mogą podpowiedzieć, o czym ostatnio wspominał lub o czym marzy.
  3. Pary często łączą pasje lub wspomnienia — dlatego udanym prezentem dla chłopaka może być to, co chciałaby dostać druga połowa.

Idealny prezent dla chłopaka

Duża ilość pomysłowych gadżetów na sklepowych półkach sprawia, że wybór tej jednej i najlepszej rzeczy może być trudny. Dla ułatwienia, warto podzielić rodzaje prezentów na grupy i zastanowić się dla kogo będą one najlepsze. Poniżej propozycja takiego podziału.

  • Prezent spersonalizowany to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie. Producenci gadżetów tego typu prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych produktów. Wśród nich można wymienić: kubek z imieniem, poduszkę z dowolnym nadrukiem lub etui na telefon z dowolnie wybranym napisem. Takie prezenty są uniwersalne i spodobają się każdemu. Można je podarować zarówno na dzień chłopaka, jak i na każdą inną okazję.
  • Prezent praktyczny można podarować zorganizowanej osobie, która ceni sobie sztukę użytkową i lubi otaczać się funkcjonalnymi przedmiotami, które ułatwiają życie. Może to być elegancki zestaw do wina, stylowy kubek termiczny lub zawsze modne pióro wieczne, czy scyzoryk.
  • Prezent dowcipny może być zarówno dodatkiem do głównego prezentu, jak i miłym gestem bez okazji. Tu także wybór jest ogromny. Dużą popularnością cieszą się nadruki prezentujące w zabawny sposób przerobioną fotografię obdarowanego. Warto także zwrócić uwagę na kubki, kufle i kieliszki z wesołymi sentencjami lub na śmieszne breloczki, które na co dzień będą przypominały, że ktoś o nas pamięta. Takie prezenty do doskonały wybór dla osób mających poczucie humoru.
  • Gadżet to nie lada gratka dla miłośników nowinek technologicznych. Może nim być czytnik ebooków lub zegarek z pulsometrem.
  • Prezent niematerialny to kolejna propozycja, która zyskuje wielu zwolenników. Zamiast kolejnego przedmiotu można przecież podarować ukochanemu bilet do teatru, kartę podarunkową do ulubionego sklepu lub voucher na przejazd sportowym samochodem. Taki podarunek może dostarczyć niezapomnianych emocji!

Zrób prezent dla chłopaka!

Mawia, się że najlepszy prezent, to ten który został własnoręcznie wykonany. Tę regułę można także zastosować planując prezent dla chłopaka. Doskonałą propozycją może być samodzielnie zrobiony, spersonalizowany album na zdjęcia. Wewnątrz takiego albumu można umieścić fotografie przedstawiające wspaniałą historię związku.

Wprawdzie praca nad takim podarkiem, może zająć trochę czasu, ale efekt końcowy i mina wzruszonego chłopaka z pewnością wynagrodzą wszystkie trudy. Także do dzieła!