Rak

Rak_banner_top_PL

Osobowość i styl Raka

Rak_banner_styl_PL

Raki są troskliwe i sympatyczne. Ich zainteresowania skupiają się wokół rodziny i domu. Przywiązują ogromną wagę do tradycji, uczuć i bezpieczeństwa. Emocje są dla nich ważniejsze niż intelekt. W życiu kierują się sercem, dzięki czemu są wspaniałymi opiekunami i pomocnikami. Dom jest dla Raków azylem, najbezpieczniejszym miejscem pod słońcem, kryjówką przed całym światem. Tu chętnie oddają się swoim ulubionym zajęciom związanym z rękodziełem lub ogrodnictwem. Osoby spod znaku Raka chętnie haftują, robią na drutach, szydełkują i z oddaniem dbają o rośliny.

Raki nie przepadają za eksperymentami. Najlepiej czują się wśród rzeczy sprawdzonych, ciepłych kolorów i dodatków. Nie ulegają modom i wpływom, podążają własnymi ścieżkami. To urodzeni marzyciele, którzy mają tendencję do idealizowania rzeczywistości i ludzi. Raki otacza aura harmonii i duchowości – te cechy przejawiają się głównie w ich sposobie bycia i ubierania się. Doceniają komfort, wybierają sprzęty renomowanych marek i dodatki wysokiej jakości.

Cancer_banner_small_PL

Kochające rodzinę i tradycję Raki wierzą w moc domowego ogniska. Najlepiej czują się we własnych czterech kątach. Wrażliwe i uczuciowe osoby spod tego znaku dbają o to, aby ich dom był jak najbardziej przytulny i przepełniony rodzinną atmosferą. Nie dla nich nowoczesne gadżety, chłodna stal i geometryczne kształty. Bardziej odpowiada im styl rustykalny, którego nazwa nawiązuje do angielskiego słowa „rustic“, czyli „swojski”, „wiejski”.

Raki lubią przedmioty wytrzymałe, o ponadczasowej urodzie. Chętnie spędzają czas przy stole. Dużą rolę w ich domach odgrywają kuchnia i jadalnia. Osoby urodzone między 22 czerwca a 22 lipca lubią otaczać się przedmiotami z historią, rodzinnymi pamiątkami i bibelotami, które mają wartość sentymentalną. W ich domach znajdziemy zdjęcia krewnych, meble po przodkach, wyeksponowane prezenty od całej rodziny i romantyczne kwiaty w wazonach. Raki cenią drewno z jego słojami i sękami, ceramikę i sielankowe dodatki. Czas rodzinnych spotkań będzie odmierzał tradycyjny zegar z kukułką, a sofę o klasycznej formie będą zdobić poduszki i ciepły, wełniany pled. Raki stawiają przede wszystkim na kolory ziemi, które pozytywnie wpływają na poczucie bezpieczeństwa i atmosferę wyciszenia. Święta spędzone w przytulnie urządzonym domu Raka będą miały szczególny wymiar.

Rak_banner_wnętrze_1_PL
Rak_banner_wnętrze_2_PL
Rak_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Raka

W domu Raka nie może zabraknąć rodzinnych zdjęć i pamiątek. Domatorzy spod tego znaku chętnie wybierają dekoracyjne meble, tkaniny i naczynia. W starym kredensie z pewnością znajdziemy rodzinną zastawę stołową i komplet filiżanek do herbaty. Raki lubią także wiklinowe lub rattanowe koszyki oraz szklane pojemniki na słodycze domowej roboty.

Rak_banner_must_haves_PL

 

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje