Ręczniki z nadrukiem

Ręczniki z nadrukiem

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Ręczniki z nadrukiem-poradnik Westwing

Wynalezienie druku przez Jana Gutenberga w XVI wieku było poprzedzone licznymi osiągnięciami cywilizacyjnymi, które umożliwiły dokonanie rewolucji. Już starożytni Egipcjanie używali specjalnych stempli do powielania wzorów na glinianych tabliczkach. Z kolei w antycznej Grecji praktykowano odbijanie barwnych wzorów na tkaninach. Ciekawe, czy ktokolwiek wówczas podejrzewał, że już za kilka tysięcy lat ta technika będzie masowo wykorzystywana, a przedmioty – na przykład ręczniki – z nadrukiem będzie mógł kupić każdy.

Współczesne techniki tworzenia nadruków na tkaninach są już zupełnie inne, choć nawiązują oczywiście do tych historycznych. Dziś w tym celu wykorzystuje się maszyny, które nanoszą farbę na tekstylia za pomocą wałów z wyrytymi wzorami lub specjalnych szablonów. Jedną z najnowszych technik jest natryskiwanie farby na tkaninę przy użyciu komputerowo sterowanych dysz. W ten sposób wykonuje się między innymi ręczniki z nadrukiem. Dla kogo są one odpowiednie?

Ręczniki z nadrukiem czy z haftem?

Kto powiedział, że ręcznik musi być tylko funkcjonalny? Walory estetyczne można przecież połączyć z praktycznymi właściwościami, czyli chłonnością i szybkim schnięciem. O ile za te ostatnie cechy odpowiada rodzaj tkaniny, z której powstał ręcznik, o tyle za estetykę – zastosowane techniki dekoracyjne. A ręczniki można udekorować haftem lub nadrukiem. Haftowane dobrze sprawdzą się jako upominek na szczególne okazje, takie jak przeprowadzka do nowego domu, ślub albo jego rocznica. Ładnie prezentują się również w łazience. Jednak wszędzie tam, gdzie ceni się swobodę i modę, uznaniem cieszyć będą się ręczniki z nadrukiem. Ich naturalnym środowiskiem będzie zatem plaża, basen czy klub fitness. Ręcznik z nadrukiem to dobry prezent dla ludzi nowoczesnych, nastolatków lub dzieci.

Ręczniki kąpielowe z nadrukiem

Zaskocz bliskich dedykacją!

Prezent w postaci ręczników z nadrukiem może mile zaskoczyć obdarowanego. Szczególnie, gdy dedykacja będzie przemyślana. Na ręczniku może pojawić się imię, cytat lub modne powiedzonko. Tak naprawdę ręcznik przyjmie wszystko. Każda okazja kieruje się inną modą na dedykacje. Najpopularniejszą dedykacją z okazji Walentynek jest: Kocham Cię. Jeżeli zatem uczuciem darzy się kilka osób, warto zamówić wystarczająco wiele sztuk, aby każdej bliskiej osobie móc taki prezent ofiarować. Dobrze jednak dodać imię, żeby ręczniki miały bardziej osobisty charakter.

Również dla najmłodszych

Ręczniki z nadrukiem są bardzo praktyczne w przedszkolach. Każde dziecko musi mieć kilka sztuk w zanadrzu, na wypadek gdyby się zabrudziły. Aby malec mógł rozpoznać swój ręcznik, warto sprezentować mu taki, na którym nadrukowane będzie jego imię, pseudonim lub ulubiona postać z bajki. Zresztą ręczniki, których deseń nawiązuje do popularnych kreskówek lub czytanek sprawiają, że dzieci chętniej się kąpią i myją ręce.

Ręczniki z nadrukiem

Pomysł na reklamę

W poszukiwaniu powierzchni reklamowej dla swojej firmy warto rozważyć również wykorzystanie ręczników z nadrukiem. Zestaw ręczników z logo firmy i specjalną dedykacją dla klientów czy gości pomoże w utrwaleniu wizerunku marki i podtrzymaniu dobrych relacji.

Ręcznik z nadrukiem

Oryginalne ręczniki z nadrukiem i inne dodatki — odkryj radość zakupów z Westwing!

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Nie wiesz, czym obdarować bliską osobę z okazji urodzin lub Dnia Matki? Postaw na oryginalne ręczniki z nadrukiem! To praktyczny i niebanalny prezent, który urozmaici aranżację łazienki i wniesie do niej odrobinę koloru! Haftowane ręczniki z nadrukowanym zdjęciem dzieci będą idealnym prezentem dla rodziców z okazji ich rocznicy ślubu, barwny ręcznik z nadrukiem o tematyce marynistycznej przyda się amatorom plażowania, a nietypowe ręczniki w stylu pop art zachwycą nastolatków. Westwing to kopalnia pomysłów dla wszystkich, którzy poszukują niebanalnych i efektownych prezentów na różne okazje. Co tydzień w naszej ofercie pojawiają się stylowe akcesoria do dekoracji wnętrz, takie jak: lampiony, świeczniki, podpórki do książek, rzeźby, figurki, obrazy, narzuty i poduszki. Podaruj je na prezent bliskim i przyjaciołom i pomóż im urządzić dom marzeń! Zainspiruj się z Westwing!