Podziel się

Skorpion_banner_top_PL

Osobowość i styl Skorpiona

Skorpion_banner_styl_PL

Skorpiony są odważne, namiętne i uwodzicielskie. Postrzega się je jako niebezpieczne obiekty uczuć. Osoby spod tego znaku potrafią wybić się z tłumu. Uwielbiają być w centrum uwagi, błyszczeć, uwodzić i roztaczać swoje wdzięki. Dobrze znają swoje możliwości.

Osoby urodzone między 23 października a 21 listopada są pełne pasji. Ta pasja przenika wszystkie dziedziny ich życia – miłość, przyjaźń, pracę i czas wolny. Zwykle wybierają zawody związane z silnymi emocjami. Potrzebują manifestacji swojej fizyczności, dlatego chętnie też poświęcają życie teatrowi lub ekspresyjnemu tańcowi. Rzadko siedzą bezczynnie.

Skorpiony kreują swój świat zgodnie z temperamentem. Wybierają wszystko co ekstrawaganckie i luksusowe: drogie tkaniny, szlachetne kamienie, głębokie dekolty, robiące wrażenie dodatki. Przedstawiciele tego znaku lubią zmysłowe kolory: ciemną czerwień, burgund, kobalt, fiolet, złoto i czerń. Potrafią łączyć style i dbać o niespodziewane, nieszablonowe szczegóły.

Skorpiony nie lubią niczego, co przeciętne, więc ich cztery kąty także muszą być urządzone w wyrazisty sposób. Wyrafinowany, nieprzewidywalny i nietuzinkowy Skorpion na pewno odnajdzie się we wnętrzach w stylu glamour. Luksusowe, nieco teatralne i bardzo dramatyczne aranżacje zaspokoją potrzeby wymagających Skorpionów, które zawsze pragną przebywać w inspirującym środowisku. Skorpiony same decydują o tym, co znajdzie się w mieszkaniu. Najchętniej otaczają się szlachetnymi materiałami, grubymi, bogatymi tkaninami i dodatkami o dużej wartości.

Ważną rolę w domu Skorpiona odgrywa łóżko. Koniecznie muszą się na nim znaleźć poduszki, pledy oraz ekskluzywna pościel. Nie tylko w sypialni Skorpiony dają upust swojej wyobraźni. W innych pomieszczeniach chętnie łączą drewno z metalami, skórami, szkłem i ceramiką – ważne, aby efekt był zmysłowy i wyrafinowany. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że ozdobna wanna stoi u Skropiona na samym środku pokoju, a z kolei w łazience oczy cieszy regał z książkami! Skropiony przywiązują dużą wagę do detali. Potrafią spędzić długie godziny na zakupach polując na wymarzony dodatek.

Skorpion_banner_wnętrze_1_PL
Skorpion_banner_wnętrze_2_PL
Skorpion_banner_wnętrze_3_PL

Must-haves dla Skorpiona

Ponieważ Skorpionom zawsze towarzyszy aura wyjątkowości, także elementy wystroju wnętrz muszą być niezwykłe i eleganckie. Ich wzrok przyciągają niezwykłe żyrandole i lampy, niecodzienna kolorystyka mebli i sprzętów, ogromne lustra w bogatych ramach oraz meble w pięknych obiciach. Aksamity, jedwabie, skóry – w takim mieszkaniu Skorpion może w pełni roztaczać swój czar!

Skorpion_banner_must_haves_PL

Zdjęcia © Living4Media

Poznaj style pozostałych znaków Zodiaku:

zodiac_nav

Baran byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje