Stół kuchenny biały rozkładany

Stół kuchenny biały rozkładany

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Stół kuchenny biały rozkładany-poradnik Westwing

Jaki powinien być stół kuchenny? Najlepiej, aby zarówno był funkcjonalny, jak i dobrze prezentował się we wnętrzu. Kryteria te spełnia stół kuchenny biały rozkładany. Jego barwa nadaje mu nowoczesności oraz sprawia, że można go dopasować niemalże do każdego wnętrza. Idealnie będzie pasował szczególnie do skandynawskich aranżacji, które zachwyciły nawet najbardziej wymagające gusta architektów i designerów. Stół kuchenny rozkładany jest także niezwykle przydatny. Podczas odwiedzin niezapowiedzianych gości, z łatwością można rozłożyć mebel, aby blat stał się większy. To dobre rozwiązanie szczególnie w niewielkich kuchniach. Podpowiadamy, dlaczego stół kuchenny biały rozkładany to mebel, który warto mieć w swoim wnętrzu!

Stół kuchenny biały rozkładany – zalety

Stół kuchenny biały rozkładany to stylowy mebel, który ma wiele zalet. Oto niektóre z nich:

  • Uniwersalność – tego rodzaju mebel można w szybki i łatwy sposób zestawić z meblami oraz dodatkami w innych kolorach, ponieważ biel współgra niemalże z każdą barwą. Taki stół dobrze będzie się prezentował także w połączeniu z różnymi materiałami — drewnem, metalem, plastikiem. Jest efektownym elementem kuchni, nawet jeśli stanowi jedyny mebel w białym kolorze w pomieszczeniu.
  • Ponadczasowość – biały kolor jest obecny w kuchennych aranżacjach od wielu lat i nic nie wskazuje na to, by miał on wyjść z wnętrzarskich trendów. Wybierając meble o takiej barwie ma się pewność, że za kilka lat nadal będą modne.
  • Idealny do niewielkich pomieszczeń – stół kuchenny biały rozkładany świetnie sprawdzi się nawet w najmniejszej kuchni. Optycznie ją powiększy oraz sprawi, że wnętrze stanie się jaśniejsze.
  • Funkcjonalność – rozkładane stoły są niezwykle przydatne. To dobre rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, w których na co dzień mogą pozostać złożone, zaś podczas rodzinnych spotkań — rozłożone, dzięki czemu będzie można podziwiać je w pełnej krasie. Po rozłożeniu z okrągłych zmienią się w owalne, a z kwadratowych w prostokątne. Dają więc duże możliwości aranżacyjne.
  • Piękne przez lata – stół kuchenny biały rozkładany z łatwością można wyczyścić. Niezależnie od tego, z jakiego materiału został on wykonany, można kupić do niego specjalne środki do czyszczenia białych mebli. Dzięki nim stół nie będzie się odbarwiać. Można będzie więc cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem przez długie lata!

biscottini прованс

Stół kuchenny biały rozkładany w skandynawskim wnętrzu

Styl skandynawski cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Minimalizm, naturalne materiały, stonowane kolory oraz proste formy spowodowały, że stał się prawdziwym hitem aranżacyjnym! Do pomieszczeń urządzonych w tym stylu idealnie pasować będzie stół kuchenny biały rozkładany, ponieważ nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale jest także funkcjonalny. W tym wypadku warto wybierać modele wykonane z bielonego drewna. Dobrze jest także kierować się prostą zasadą: im bardziej surowo i naturalnie stoły wyglądają, tym lepiej!

Stół kuchenny biały rozkładany będzie stanowił w skandynawskim wnętrzu atrakcyjny dodatek, który nada pomieszczeniu prestiżu oraz zupełnie nowego charakteru. Warto więc mieć go w swoim domu!