Stół kuchenny do małej kuchni

Stół kuchenny do małej kuchni

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Stół kuchenny do małej kuchni-poradnik Westwing

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń domu. Ważne jest więc, aby było ono jak najlepiej zaaranżowane. Ważnym meblem w tym pomieszczeniu jest stół. Można przy nim jeść posiłki, spędzać czas z rodziną, a nawet pracować lub uczyć się. W niewielkich pomieszczeniach jednak ciężko jest wygospodarować przestrzeń na ten stylowy i funkcjonalny mebel. W sklepach dostępne są modele, które sprawdzą się nawet w najmniejszej kuchni! Zwykle są to stoły rozkładane, mocowane do ściany oraz wiele innych. Podpowiadamy, dlaczego stół kuchenny do małej kuchni to wyjątkowy produkt. Zadowoli on gusta nawet najbardziej wymagających miłośników designu!

Stół kuchenny do małej kuchni – mocowany do ściany

W niewielkiej kuchni stół powinien stanowić nie tylko ozdobę pomieszczenia, ale przede wszystkim być niezwykle funkcjonalny. Jednym z dobrych rozwiązań jest zakup stołu mocowanego bezpośrednio do ściany. Przypomina on dłuższą i szerszą półkę. Nie posiada on nóg, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Może być umiejscowiony zaraz obok kuchennego blatu, dzięki czemu podczas przygotowywania potraw będzie stanowił jego przedłużenie. Świetnie prezentuje się z wysokimi krzesłami kuchennymi lub hokerami. Zachwyca również swoim minimalistycznym wyglądem. Sprawdza się w nowoczesnych oraz skandynawskich wnętrzach. Wszystko jednak zależy z czego tego rodzaju stół kuchenny do małej kuchni został wykonany. Jeśli jest to lite drewno, wspaniale będzie się prezentował także w klasycznych wnętrzach, jako ponadczasowy dodatek do aranżacji!

stół kuchenny

Stół kuchenny do małej kuchni z szufladą

Stół kuchenny do małej kuchni z szufladą to mebel idealny! Wyglądem niczym nie różni się od standardowego stołu, oprócz tego, że ma przydatny element – szufladę. Stanowi ona dodatkowe, niezwykle cenne w przypadku niewielkich przestrzeni, miejsce na przechowywanie akcesoriów kuchennych. Najbardziej funkcjonalne są te szuflady, które mają taką samą szerokość jak blat stołu. Warto wtedy umieścić w nich pojemniki z przegrodami. Pozwolą one zachować porządek w szufladzie.

Dużą popularnością cieszy się stół kuchenny do małej kuchni, którego front szuflady otwierany jest „na dotyk”. Jeśli podczas gotowania ma się zajęte obie ręce, można docisnąć front nadgarstkiem, kolanem lub łokciem. To nowoczesne rozwiązanie jest idealne do każdej kuchni! Zadowoli ono osoby, które lubią połączenie pięknego wyglądu mebli z ich funkcjonalnością.

Nadchodzące promocje