Stół rozkładany 80×80

Stół rozkładany 80×80

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Stół rozkładany 80×80-poradnik Westwing

Stoły tradycyjne rozkładane najczęściej mają kształt prostokąta – z ostrymi lub zaokrąglonymi rogami. Są funkcjonalne i wykorzystuje się je zarówno w domach prywatnych, jak i na przykład restauracjach. Przy rozłożonych może zasiąść sporo osób, z kolei nierozłożone zajmują niewiele miejsca.

Stoły kwadratowe w szczególności przydają się w małych kuchniach, w których stół jest konieczny, a ze względu na małą powierzchnię pomieszczenia – nie można sobie pozwolić na blat w innym kształcie. W takich przypadkach stół rozkładany o wymiarach 80x80 cm będzie odpowiedni. Pozwoli na wygodne zjedzenie śniadania przy nim, ale także na przygotowanie codziennych posiłków.

Stół rozkładany 80×80 cm – dobry pomysł na urządzenie salonu

Podstawowym meblem w salonie jest stół z krzesłami, przy którym można zasiąść do rodzinnych obiadów lub wyprawić imprezę z przyjaciółmi. Jeśli jednak pomieszczenie nie jest zbyt duże, doskonale sprawdzi się stół rozkładany 80×80 cm.

stół 80x80 cm do salonu

Kwadratowy mebel można ustawić nawet w rogu pokoju, a w razie potrzeby rozstawić go na środku salonu wraz ze składanymi krzesłami. Stół rozkładany 80×80 cm został zaprojektowany głównie z myślą o maksymalnym wykorzystaniu powierzchni niewielkich wnętrz, ale przy tym jest funkcjonalny, ponieważ z niewielkiego sprzętu po rozłożeniu staje się meblem, przy którym może usiąść sporo osób.

Stół rozkładany 80x80

Wykonuje się go z różnych materiałów – zarówno drewna, jak i na przykład laminowanych płyt. Stół rozkładany w kolorze białym – szczególnie lakierowany – rozświetli pomieszczenie i będzie doskonałym wyborem do wnętrz nowoczesnych.

Stoliczek do salonu i pokoju dziecięcego

Niewielki stolik o wymiarach maksymalnie 80×80 cm doskonale pasuje do pokoju dziecięcego. Mebel przeznaczony dla dzieci powinien być przy tym lekki i bezpieczny – to absolutna podstawa. Można nałożyć na jego ostre rogi nakładki zabezpieczające albo od razu kupić stół z zaokrąglonymi rogami i pasującymi do niego krzesełkami, których przestawienie z miejsca na miejsce nie będzie problemem dla kilkulatka.

stół kwadratowy 80x80 dla dzieci

Stół rozkładany 80×80 cm z powodzeniem umieścimy też w salonie, obok dużego stołu jadalnianego, przy kanapie, narożniku lub sofie. Służy wtedy jako miejsce na gazety, aktualnie czytaną książkę, piloty od urządzeń RTV i inne niezbędne dla domowników w danej chwili przedmioty.

 

Zdjęcia: Westwing / Living4media

Nadchodzące promocje