Stół szklany rozkładany

Stół szklany rozkładany

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Stół szklany rozkładany-poradnik Westwing

Stół szklany rozkładany i nie tylko

Plastyczność tworzyw sztucznych pozwala projektantom popuścić wodze fantazji i tworzyć projekty, których realizacja nie była wcześniej możliwa. Poszerzyły się również możliwości wykorzystania we wnętrzach elementów szklanych, w tym również tworzenia stołów, spełniających najbardziej wyszukane kryteria pod względem kolorystyki i użyteczności.

Matowy stół szklany rozkładany

Tafle szklane wspaniale nadają się na blaty stołów. Stół szklany rozkładany jest łatwy w utrzymaniu i pięknie załamuje lub przepuszcza światło. Dzięki nowoczesnym technikom produkcji współczesne stoły ze szkła są wytrzymałe i odporne na pękanie, co czyni z nich bezpieczny i piękny element dekoracyjny.

Stół szklany rozkładany?

Szkło pięknie komponuje się z drewnem, metalem oraz z tworzywami sztucznymi. Ciekawym dodatkiem do niebanalnego wnętrza może być stół szklany rozkładany o prostokątnym kształcie, który po rozłożeniu może osiągnąć długość nawet ponad 200 cm.

Mały stół szklany rozkładany

Taki mebel nada pomieszczeniu charakter i przykuje uwagę swoim wyglądem. Stół szklany rozkładany idealnie pasuje do mieszkania zaaranżowanego w stylu industrialnym, gdzie zestawienie różnych faktur i materiałów (takich jak połyskliwość i gładkość metalu, porowatość cegły, kolorystyka surowego drewna, miękkość tkanin) nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter.

Duży stół szklany rozkładany

Rozkładany szklany stół może być oryginalnym elementem ozdobnym także w małym mieszkaniu, w którym ważna jest przede wszystkim funkcjonalności mebli. Prostokątny stół będzie wygodny w użyciu, a przezroczyste szkło, że niewielkie pomieszczenie będzie wydawało się bardziej przestronne.

 

Zdjęcia: Westwing / Living4media