Stoły kuchenne szklane

Stoły kuchenne szklane

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Stoły kuchenne szklane-poradnik Westwing

Kuchnia to serce domu, dlatego też należy ją odpowiednio zaaranżować. Ważnym elementem w niej jest stół. Mebel ten jest niezwykle funkcjonalny. To przy nim zazwyczaj pije się poranną kawę i prowadzi rozmowy, a nawet pracuje lub odrabia lekcje. Uniwersalne, ponadczasowe modele to stoły kuchenne szklane. Można je wprowadzić niemal do każdej aranżacji ze względu na to, że są minimalistyczne i eleganckie. Posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że w bardzo prosty sposób można do nich dopasować dodatki, krzesła oraz szafki. Podpowiadamy, dlaczego stoły kuchenne szklane to meble, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających miłośników designu!

Stoły kuchenne szklane – zalety

Stoły kuchenne szklane to designerski dodatek do pomieszczenia. Posiadają one wiele zalet. Są to między innymi:

  • Ponadczasowe – szklane modele stołów są ponadczasowe, ponieważ królują w kuchennych aranżacjach od wielu lat. Nic nie zwiastuje tego, aby kiedykolwiek wyszły z mody. Wybierając stoły kuchenne szklane ma się pewność, że przez kolejne lata nadal będą wysoko w aranżacyjnych trendach.
  • Łatwe w aranżacji – ponieważ stoły te zrobione są ze szkła, nie rzucają się w oczy, dlatego można je wpasować do każdej aranżacji. Nie ważne w jakim kolorze urządzona jest kuchnia, ponieważ takiego rodzaju mebel wpasuje się do większości wnętrz. Z łatwością można dobrać do niego krzesła. Zarówno metalowe, drewniane, jak i plastikowe meble będą dobrym rozwiązaniem. Jeśli chce się iść na całość, do takiego modelu można dobrać przezroczyste krzesła. Nie ma problemu także z doborem dodatków aranżacyjnych, na przykład wazonów, obrusów, jak i naczyń. Zastawa w każdym kolorze będzie się oryginalnie prezentować. Stoły te są niezwykle minimalistyczne, ale zarazem eleganckie.
  • Łatwe w utrzymaniu czystości – stoły kuchenne szklane łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy zaopatrzyć się w detergent do czyszczenia szklanych powierzchni i regularnie polerować niż mebel. Dzięki temu będzie on mógł posłużyć przez długi czas w idealnym stanie.
  • Trwałe – mitem jest, że szklane stoliki nie są trwałe. Otóż, nowoczesne modele tworzone są z kilku warstw hartowanego szkła, dzięki czemu nie ma możliwości ich potłuczenia. Są również odporne na wszelkie zarysowania. Jeśli jednak chce się dodatkowo je chronić, warto położyć na nim podkładki, które nie dopuszczą do bezpośredniego kontaktu przedmiotów lub naczyń z blatem stołu. Coraz częściej produkty te posiadają oryginalny, designerski wygląd, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Stoły kuchenne szklane do niewielkich pomieszczeń

Stoły kuchenne szklane szczególnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Meble te sprawiają, iż optycznie wydaje się, że nie zajmują wiele miejsca. To dobre rozwiązanie, jeśli w pomieszczeniu średniej wielkości chce się stworzyć kuchnię z jadalnią. Dzięki wstawieniu do pokoju takiego mebla, nie zmniejszy się go ani nie obciąży aranżacji, co jest ogromną zaletą szklanych modeli.

Nadchodzące promocje