Szafka na kółkach

Szafka na kółkach

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Szafka na kółkach-poradnik Westwing

Mebel idealny to taki, który z łatwością można przenieść z miejsca na miejsce. Dzięki temu w sekundę możliwa jest zmiana aranżacji wnętrza. Jednym z takich mebli jest szafka na kółkach. Posiada ona wiele zalet. Szafka na kółkach to niewielki mebel, lecz zarazem niezwykle funkcjonalny. Można ją umieścić właściwie w każdym pomieszczeniu, do którego chce się wprowadzić więcej miejsca na przechowywanie przedmiotów. Ponadto w każdej chwili możliwa jest zmiana jej ustawienia! Podpowiadamy, dlaczego szafka na kółkach to wyjątkowy wnętrzarski dodatek, który sprawdzi się w każdym domu.

szafka na kółkach do pokoju

Szafka na kółkach do łazienki

Szafka na kółkach wspaniale sprawdzi się w łazience. Akcesoria łazienkowe, choć są niewielkie, zajmują zazwyczaj wiele miejsca. Odpowiednim rozwiązaniem będzie ustawienie szafki, którą można przesuwać w zależności od potrzeb. Będzie ona świetnym rozwiązaniem szczególnie w niewielkiej łazience. Może przesłaniać wejście do prysznica, a w momencie, gdy będzie się chciało z niego skorzystać, wystarczy przesunąć ją na wolną przestrzeń. Sprawdzi się ona także podczas wykonywania makijażu. W momencie malowania się warto umieścić ją w pobliżu lustra, a po skończonym upiększaniu można odstawić szafkę na swoje miejsce, aby dalej tworzyła spójną aranżację z resztą pomieszczenia. Łazienkowa szafka na kółkach pięknie prezentuje się w białym kolorze. Często wykonuje się je z lakierowanego drewna lub plastiku. Nowoczesnym rozwiązaniem są przezroczyste szafki, w których łatwo znaleźć kosmetyki oraz inne produkty. Cena szafek jest przystępna, a w dodatku są powszechnie dostępne w sklepach w różnych rozmiarach, aby można było je dopasować do potrzeb łazienki.

szafka na kółkach do łazienki

Szafka na kółkach do kuchni

W kuchni często brakuje choć jednej dodatkowej szuflady. Meble kuchenne są coraz bardziej funkcjonalne, jednak niezbędne akcesoria zajmują wiele miejsca. Dlatego też warto umieścić szafkę na kółkach również w kuchni. Może się ona okazać niezwykle przydatna podczas gotowania. Wtedy wystarczy dosunąć ją do blatu kuchennego i ustawiać na niej przedmioty, które są niezbędne do przygotowania potrawy lub garnki i talerze, do których będzie się nakładać jedzenie. Szafka na kółkach jest meblem, który pomieści w sobie wiele elementów kuchennych — ścierki, sztućce, a nawet produkty spożywcze. Ponadto może być alternatywą dla małego stolika.

szafka na kółkach do kuchni

Designerski dodatek

Szafka na kółkach to designerski dodatek do wielu pomieszczeń. Świetnie wyglądają modele tworzone z lakierowanego drewna. Sprawdzą się one w pomieszczeniu glamour. Plastikowe szafki to dodatek, który wpasuje się do nowoczesnej aranżacji, jak i do pokoju dziecka. Może służyć w nim do przechowywania zabawek lub książek. Standardowe, drewniane szafki będą odpowiednie do klasycznej aranżacji, na przykład salonu lub biura. Szafkę można z łatwością dobrać do każdego wnętrza. Ponadto jeśli znudzi się ona w jednym z pomieszczeń, można przetransportować ją do innego pokoju.