Szukaj

Wianki świąteczne i adwentowe

Sortuj
53 Produkty
Sortuj

Wianki świąteczne: udekoruj dom na Boże Narodzenie

Wieńce świąteczne to jeden z nieodłącznych symboli Bożego Narodzenia. Towarzyszą nam od dziecka zdobiąc stoły, drzwi i okiennice każdego roku. Piękne dekoracje wprowadzają niezwykłą atmosferę, za którą tak kochamy Święta. W sklepie internetowym Westwing kupisz stylowe wianki świąteczne wykonane z wysokiej jakości materiałów, które ozdobią Twoje mieszkanie i wprowadzą do niego świąteczną atmosferę.

Stroiki świąteczne: dekoracje nie tylko na świąteczny stół

Wianki świąteczne mogą być wykonane z naturalnych ozdób takich jak gałązki świerku czy z jemioły. Mimo tych zalet największą popularnością cieszą sztuczne stroiki świąteczne. Są one niewątpliwie trwalsze, przez co można z nich korzystać przez kilka sezonów, stylizując w różny sposób w każde Boże Narodzenie.

Jednym z najpopularniejszych stroików świątecznych, które trafiają na nasze stoły, jest bez wątpienia wieniec świąteczny. Można w nim umieścić świece świąteczne i udekorować drobiazgami przywodzącymi na myśl świąteczny nastrój. W tym celu można wybrać figurki reniferów, złote trąbki lub małe jabłuszka czy szyszki. Czerwienie, w połączeniu ze złotymi akcentami i zielenią to kwintesencja wigilijnego stylu.

W naszym sklepie internetowym kupisz kolekcję starannie wykonanych wieńców. Znajdziesz wśród nich klasyczne wianki świąteczne z choinkowych gałązek i szyszek udekorowanych czerwonymi owocami. Taki tradycyjnie wykonany wieniec doskonale zaprezentuje się na każdym stole, dopełniając jego stylizację wykreowaną dzięki obrusom świątecznym i odświętnej zastawie.

Zwolennikom nieco bardziej ekstrawaganckich ozdób świątecznych prezentujemy z dumą stroiki, czerpiące z bożonarodzeniowych motywów w mniej oczywisty sposób. Znajdziesz wśród nich wykonany z piór wieniec w kolorze bladoróżowym. Najlepiej zaprezentuje się on we wnętrzach w stylu glamour, jednak będzie też intrygującym detalem w innych stylizacjach. Tym, którzy wolą bardziej naturalne, zdecydowane barwy ziemi mamy do zaproponowania inne, równie piękne wianki świąteczne.

Wieniec świąteczny: piękna dekoracja drzwi

Stroiki bożonarodzeniowe w formie koła są często wykorzystywane jako wieniec świąteczny na drzwi. Od progu witają świątecznych gości, wprowadzając odświętną atmosferę. Na drzwiach wejściowych najlepiej prezentują się stroiki wykonane z klasycznych ozdób: iglastych gałązek czy szyszek. W przypadku stroików, które umieścimy za drzwiami, z pewnością ważna jest trwałość ozdoby. Na pewno pięknie zaprezentuje się na drzwiach wieniec udekorowany także światełkami, pięknie wyróżni się i będzie widoczny już z daleka.

Wieńce adwentowe na świąteczny czas

Zastanawiasz się jaką nietuzinkową dekorację na święta Bożego Narodzenia wybrać? W sklepie internetowym Westwing czekają na Ciebie wyjątkowe wieńce adwentowe. Ozdobią one nie tylko wigilijny stół ale i wejściowe drzwi, komody czy przestrzeń nad kominkiem. Wieniec adwentowy jest pierwszą oznaką nadchodzących Świąt i często pierwszą świąteczną ozdobą, jaka gości w naszych domach. Zadbaj o to by był on wyjątkowy, korzystając z oferty Westwing!

Świecznik adwentowy na stół

Świeczniki adwentowe to klasyczny element wystroju w okresie bożonarodzeniowym. Pięknie prezentują się na parapecie okna, ale także jako dekoracja stołu. W sklepie internetowym Westwing kupisz nie tylko świecznik adwentowy dopasowany do wybranej przez Ciebie aranżacji domu. Znajdziesz tu wieńce wykonane z drewna, gliny, szkła czy porcelany. Na Westwing znajdziesz świeczniki adwentowe w różnych rozmiarach, modelach i kolorach – zarówno bardziej klasyczne, jak i te nowoczesne.

Kup wianek świąteczny na Westwing

Stroiki i wianki świąteczne są wykorzystywane w bożonarodzeniowych dekoracjach na różny sposób. Wiele zależy od regionu Polski i tradycji rodzinnych. Bez wątpienia bardziej ozdobny, a także ten minimalistyczny wianek świąteczny będzie stanowił piękną dekorację domu. Już dziś kup swój w sklepie internetowym Westwing i ciesz się dekorowaniem domu na Boże Narodzenie.