Wizytownik

Wizytownik

Podziel się

ZNAJDZIESZ NAS:
Więcej dowiesz się z naszego przewodnika

Wizytownik-poradnik Westwing

W świecie biznesu liczą się wielofunkcyjne gadżety, które są niezbędne do codziennej pracy w biurze. Jednym z nich jest wizytownik, którego wygląd oraz funkcje zmieniły się wraz z duchem czasu i dziś stał się bardzo nowoczesny. Ten elegancki dodatek jest praktycznym elementem damskiej torebki oraz męskiego nesesera. Zadowoli każdego, kto lubi szykowne gadżety i ceni sobie porządek!

Wizytownik pozwoli w odpowiedni sposób przechowywać wizytówki. Są one swego rodzaju dokumentem, który należy przetrzymywać z szacunkiem. Ponadto posiada interesujący wygląd, dlatego stanowi także modny dodatek do pracy. Wizytownik występuje pod wieloma postaciami, między innymi w sklepach dostępne są modele biurkowe. Jednak wiele osób często korzysta z wizytówek, dlatego musi mieć je zawsze przy sobie. Podpowiadamy, dlaczego wizytownik jest niezbędnym gadżetem każdego biznesmena i każdej bizneswoman!

Do czego służy wizytownik?

Wizytownik to etui, które służy do przechowywania wizytówek. Może mieć postać:

  • Małego, podręcznego pudełeczka, które można nosić zawsze przy sobie. Wykonane jest zazwyczaj z plastiku lub aluminium, dzięki czemu wygląda elegancko. Wizytowniki mogą mieć różne kolory, choć najbardziej popularne są te w kolorze czarnym. Aby je bardziej spersonalizować można zamówić specjalny grawer.
  • Segregatora z zakładkami do umieszczania na półce. Jego zakładki zrobione są zazwyczaj z bezbarwnej folii, dzięki czemu nie trzeba wyjmować wizytówki, aby zapoznać się z jej treścią. Tego rodzaju wizytowniki posiadają specjalne zakładki z nadrukowanymi w kolejności alfabetycznej literami, co znacznie przyspiesza znalezienie odpowiedniej wizytówki.

Wielofunkcyjny wizytownik

Wizytowniki to akcesoria, które nie służą jedynie do przechowywania wizytówek. Nowoczesne modele to niezwykle funkcjonalne etui, które pełnią jednocześnie rolę portfela, wizytownika i organizera na karty kredytowe. Tego rodzaju wizytowniki przydają się nie tylko biznesmenom. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i wysokiej jakości materiałom na pewno posłużą przez długie lata.

Wielofunkcyjny wizytownik to nowość, która ochroni wizytówki przed uszkodzeniem. Wyglądem przypomina modernistyczny, modny gadżet, który będzie idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jak zrobić wizytownik?

Wizytownik można wykonać własnoręczne i to w bardzo prosty sposób!

  1. Wizytówki należy przeciąć dziurkaczem w lewym górnym rogu.
  2. Następnie trzeba ułożyć je jednak na drugiej, najlepiej w porządku alfabetycznym.
  3. Tasiemkę w ulubionym kolorze o długości 20 cm należy przewiązać przez dziurkę w lewym górnym rogi i stworzyć z niej kokardę.
  4. Teraz pozostaje schować wizytownik do torebki lub nesesera i mieć go zawsze przy sobie!

Oryginalne wizytowniki dla każdego — zamów wizytownik na Westwing

Eleganckie i stylowe etui na wizytówki to świetny pomysł na prezent. Czarny, skórzany wizytownik będzie idealnym upominkiem dla każdego biznesmena, a kolorowe, metalowe etui na pewno przypadnie do gustu młodym osobom dopiero rozpoczynającym swoje życie zawodowe. W ofercie Westwing znajdziesz najlepsze akcesoria biurowe w atrakcyjnych cenach, w tym między innymi: wizytowniki, wizytowniki na biurko, niszczarki do dokumentów, segregatory, przyciski do papieru, regały i organizery do szuflad. Zarejestruj się na Westwing i skorzystaj z promocji! W naszych kampaniach sprzedażowych co tydzień znajdziesz oryginalne i praktyczne akcesoria na prezent, oraz meble i dodatki do domu. Wyrusz na zakupy z Westwing!