Szukaj
Alessi

Alessi

Znakiem rozpoznawczym Alessi jest najwyższa jakość oraz doskonałe wzornictwo. Nie bez powodu włoska marka nazywana jest „fabryką snów” – jej akcesoria są małymi dziełami sztuki! Firma współpracuje z najlepszymi projektantami na świecie, dla których nie ma granic kreatywności. Przekonaj się sam!
Sortuj
135 Produkty
Sortuj

Alessi: design na co dzień Made in Italy

To kultowa marka, której z pewnością nie trzeba przedstawiać: Alessi stworzyła historię designu we Włoszech i nadal oczarowuje nas nowymi kreacjami i przedmiotami, które stały się już legendarne. Od momentu założenia w 1921 roku, firma realizuje swoją misję "uczynienia zwykłego niezwykłym". I udało jej się to osiągnąć.

Produkcja przemysłowa stała się prawdziwą fabryką snów, zdolną do przekształcania przedmiotów, których używamy na co dzień, w bajkę. Mając za sobą ponad sto lat działalności, Alessi nadal zachowuje tę samą świeżość i pragnienie odnowienia powszechnej wyobraźni, jeśli chodzi o małe urządzenia, dekoracje i przybory kuchenne.

Aby upiększyć dom lub podarować prezent ukochanej osobie: akcesoria Alessi są czymś więcej niż przedmiotem i przez to idealnym pomysłem na niezapomniany prezent. Tak jak niepowtarzalna sokowirówka Juicy Salif zaprojektowana przez Philippe'a Starcka, której urzekająca sylwetka znalazła miejsce nawet w najbardziej prestiżowych muzeach.

To właśnie współpraca z wielkimi projektantami wzbogaca kolekcje Alessi, czyniąc je wyjątkowymi na skalę światową. Linie i kolory łączą się, tworząc produkty, które stają się ikonami.

Poetyckie kreacje Alessi

W ofercie Westwing można znaleźć jedne z najbardziej legendarnych interpretacji wspaniałej włoskiej marki. Możesz wybierać spośród akcesoriów meblowych do swojego salonu, aż po niezbędne przedmioty, które rozjaśnią styl Twojej kuchni. Na przykład kolekcja Plissé wyróżnia się fakturą przypominającą fałdy tkaniny, zastosowaną tutaj do pokrycia urządzeń takich jak:

  • czajnik elektryczny, funkcjonalny i wspaniały w swojej rzeźbiarskiej interpretacji
  • Toster, po prostu wyjątkowy dzięki kompaktowemu kształtowi
  • Kawiarka, aby rozpocząć dzień z uśmiechem (i zapachem kawy)

  • Oprócz linii Plissé, dostępnej we wszystkich kolorach, daj się zainspirować innym małym naczyniom, takim jak uroczy dziadek do orzechów Squirrel. Chcesz upiększyć stół jednym elementem? Wystarczy umieścić elegancką misę na owoce La Stanza dello Scirocco na środku stołu, wykonaną ze stalowych płytek.

    Wprowadź kreatywność marki Alessi do swojego domu: odkryj całą kolekcję w stałej ofercie Westwing!