Szukaj
Benuta

Benuta

Marzy Ci się odświeżenie wystroju domu? Dywany marki Benuta przyspieszają bicie serc miłośników pięknego designu i w mgnieniu oka zmienią przestrzeń we wnętrzu. W asortymencie brandu znajdziesz szeroki wybór wzorów, kolorów i tkanin. To dywany do każdego wnętrza!
Sortuj
76 Produkty
Sortuj

Benuta - początki marki

Dzięki nieszablonowemu podejściu, jakim od początku swojego istnienia charakteryzuje się marka Benuta, powszechnie znane i cenione dywany przestały być jedynie ozdobą domu, a zaczęły być jedną ze składowych określających styl bycia. Produkty tej niemieckiej marki dostępne w sklepie internetowym Westwing mogą z powodzeniem stać się niezbędnym elementem naszego otoczenia. Historia marki Benuta rozpoczęła się w niewielkim studenckim mieszkaniu, w którym Monika i Ali – jej założyciele – rozpoczęli przygodę z perskimi dywanami. Skromne 40 m2 powierzchni było zarówno ich miejscem do życia, jak i do pracy. Dywanami były wyłożone ściany salonu, a kuchnia służyła za magazyn. Internetowa sprzedaż produktów rozpoczęła się w 2008 r., Monika i Ali nie tylko zrewolucjonizowali tradycyjny handel dywanami, ale również utorowali drogę do nowatorskich i spełniających najwyższe wymagania metod sprzedaży online.

Benuta - design przyjazny naturze w Twoim domu

Stopniowy i systematyczny rozwój marki Benuta doprowadził do opracowania konkretnych metod produkcji dywanów oraz ich wzornictwa. Świadome działania umożliwiły poszerzenie oferty oraz wzmocnienie aspektu zrównoważonego rozwoju. Od momentu powstania marki dla ich założycieli i pracowników ważne było, aby produkty były trwałe, ponadczasowe i bezpieczne, również z myślą o dzieciach, dla których stworzona została specjalna linia pokojowych dywaników. Wszystkie modele produkowane są z materiałów pochodzących z recyklingu i przyjaznych dla środowiska. Większość dywanów jest wytwarzana jest w nowoczesnych fabrykach, gdzie bardzo mocno przykłada się wagę do warunków pracy zatrudnionych w nich osób. Równie istotny jest łańcuch dostaw, który został skonstruowany w sposób przemyślany, zmniejszając negatywny wpływ transportu na środowisko. Marka Benuta dba o to, aby wysokiej jakości dywany, dawniej postrzegane jako dobro luksusowe, mogły stać się ozdobą każdego domu. Stało się to możliwe dzięki pracy pod własnym szyldem, zapewniającym przede wszystkim większą swobodę oraz możliwość zaoferowania szerokiej gamy wzorów, bez konieczności podporządkowania się pod niekorzystne trendy. Produkty charakteryzują się ponadczasowym, i atrakcyjnym stylem, a spokojne, ciepłe zestawienia kolorystyczne i harmonijne wzory inspirowane są naturą.

Najpopularniejsze produkty Benuta

Dla projektantów marki Benuta równie ważną jak aspekt wizualny jest strefa dotyku: materiał nie tylko ma ozdabiać przestrzeń, ale stać się elementem zachęcającym do wypoczynku. Dywany Benuta mogą stać się ozdobą salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Wykonanie ich z przyjemnych w dotyku materiałów jest jedną z istotniejszych kwestii procesu projektowego. Poszczególne produkty marki mogą być używane na zewnątrz. Wśród nich wymienić należy dywany zewnętrzne, ogrodowe i piknikowe, na których można usiąść lub się położyć, doświadczając pełnego, niczym nieskrępowanego relaksu. W sklepie Westwing znaleźć można kilka propozycji mogących być zarówno ozdobą wnętrza, jak i ogrodu. Ciekawym uzupełnieniem spójnej aranżacji będą poduszki dekoracyjne o podobnej kolorystyce i wzornictwie, które staną się praktycznym i dekoracyjnym dodatkiem. Dzięki zróżnicowanym wymiarom dywany i chodniki Benuta mogą także stać się uzupełnieniem przedpokoju lub łazienki, dodając wnętrzom przyjemnej miękkości i ciepła. W zależności od tego, w jakim miejscu umieścimy nasze dywany, mogą stać się one spokojnym dodatkiem wpisującym się w styl wnętrza bądź intrygującym, mocno zaakcentowanym elementem przyciągającym wzrok odwiedzających nas gości.

Kup dywany i tekstylia Benuta na Westwing

Przyjemny w dotyku dywan o stonowanej kolorystyce i wzornictwie stać się może nie tylko ponadczasowym dodatkiem, ale również elementem uprzyjemniającym przebywanie w domu. Delikatny materiał, po którym stąpamy przyniesie sporo miłych doznań, a dzieciom zapewni miejsce do bezpiecznej zabawy. Szeroka oferta dywanów i poduszek dostępna w sklepie internetowym Westwing pozwoli nam na dobranie idealnego zestawu wpasowującego się w klimat naszego wnętrza lub ogrodu. Dzięki produktom marki Benuta każde wnętrze nabierze nowego, ponadczasowego charakteru.