Szukaj

Bigso Box of Sweden

Idealny porządek, ale z klasą! Taka jest misja marki Bigso Box of Sweden. Od momentu powstania w 1963 roku, szwedzka firma tworzy praktyczne i dekoracyjne akcesoria do przechowywania i organizowania pracy. Co więcej, Bigso przykłada dużą wagę nie tylko do estetyki swoich produktów, ale również ich późniejszego recyclingu. Funkcjonalność w duchu eco? To nam się podoba!
Sortuj
117 Produkty
Sortuj

Bigso Box of Sweden

Bigso Box of Sweden istnieje od 1963 roku i zaczynało jako mała rodzinna firma. Marka rozpoczęła działalność z ambicją tworzenia wygodnych, nowoczesnych i przede wszystkim trwałych produktów do przechowywania. Tam, gdzie zaczynali w 1963 roku w małej fabryce gdzieś na południu Szwecji, teraz sprzedają swoje praktyczne i stylowe organizery na cały świat.

Na początku marka skupiała się głównie na organizerach do szaf i schowków oraz na trwałości. W związku z tym wygląd przedmiotów nie był jeszcze zbyt istotny. Dziś, ponad 50 lat później, przedmioty Bigso Box of Sweden stały się ważnym elementem dekoracyjnym w domach i biurach na całym świecie. Tutaj oczywiście zrównoważony rozwój jest nadal fundamentalny; produkty są produkowane z płyty pilśniowej pochodzącej z recyklingu.

Uporządkowane wnętrze z pudełkami od Bigso Box of Sweden

Dzięki najpiękniejszym rozwiązaniom do przechowywania marka Bigso Box of Sweden tworzy porządek w każdym twórczym chaosie. Pudełka są dostępne w różnych rozmiarach, do każdego zadania w zachowaniu porządku znajdzie się odpowiednie pudełko. Czy chcesz mieć porządek w domu i stylowo przechowywać wszystkie swoje akcesoria, zabawki dziecięce lub ważne dokumenty? W takim razie pudełka do przechowywania Bigso Box of Sweden są dla Ciebie idealne!

Produkty do przechowywania przyjazne środowisku

Wybierasz pudełko do przechowywania od tej szwedzkiej marki? W takim razie idziesz w stronę ekologicznego wyboru. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, Bigso Box of Sweden przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Solidna obróbka płyty pilśniowej pochodzącej z recyklingu z papierową powłoką z ekologicznej masy celulozowej ECF o nowoczesnym wyglądzie płótna fachowo dopełnia praktyczny system przechowywania.

Zrównoważony rozwój jest zatem zintegrowany na wszystkich poziomach. Od strategii po wszystkie działania wokół niej: zrównoważony rozwój to motto szwedzkiej marki. Na przykład stosuje ona podejście oparte na cyrkularności, aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko i wykorzystuje materiały odnawialne i pochodzące z recyklingu. Dla tej marki zrównoważony rozwój to nie trend, ale prawdziwy styl życia. Używają tylko materiałów, które zmieniają świat na lepsze.

Do każdego wnętrza Bigso Box of Sweden!

Z organizerami tej szwedzkiej marki przechowywanie nigdy nie było łatwiejsze! Ale oczywiście chcesz, aby pudełka dobrze pasowały do Twojego wnętrza. Możemy Ci w tym pomóc! Jesteś miłośnikiem klasycznych wnętrz? W takim razie marmurowe pudełko do przechowywania jest właśnie tym, czego szukasz. Umieść wieko na pudełku, a na wierzchu możesz umieścić kilka ładnych akcesoriów. A może wolisz styl nowoczesny lub industrialny? Wtedy białe lub czarne pudełko do przechowywania o eleganckim wyglądzie będzie pasować idealnie.

Piękne pudełka do przechowywania są coraz częściej częścią trendów w projektowaniu wnętrz. Są one estetycznym i praktycznym dodatkiem. Pięknych pudełek nigdy nie za dużo!