Szukaj
Bitz

Bitz

Duńska marka Bitz powstała z miłości do zdrowego i pięknego życia. Jej założycielem jest dietetyk Christian Bitz, który postanowił zwrócić uwagę na to, jak ważne jest przygotowywanie zdrowych posiłków i celebrowanie ich przy stole. Firma produkuje prostą, a zarazem wyrafinowaną zastawę stołową, która inspiruje do spędzania większej ilości czasu podczas jedzenia. Funkcjonalny design w stylu skandynawskim oraz materiały świetnej jakości, takie jak kamionka, porcelana i stal nierdzewna sprawiają, że każdy posiłek staje się przyjemnością dla wszystkich zmysłów.

Historia marki Bitz

Marka powstała, aby podawać zdrowe posiłki w piękny sposób. W ścisłej współpracy z ekspertem ds. zdrowia i badaczem żywienia Christianem Bitzem oraz firmą F&H, w 2016 roku powstała ta odnosząca sukcesy marka zastawy stołowej i akcesoriów kuchennych.

Założyciele marki Bitz stawiają sobie za cel: zaprojektować produkty, które stawiają zdrowie ludzi na pierwszym planie i tym samym czynią codzienne życie zdrowszym.

Uczta dla oczu - zastawa stołowa od Bitz

Aby zdrowe odżywianie stało się jeszcze bardziej atrakcyjne, potrzebna jest przede wszystkim jedna rzecz: radosna zastawa stołowa, która dopełnia jasne kolory świeżych składników, takich jak owoce i warzywa. I to jest właśnie to, co znajdziesz w Bitz.

Od delikatnych odcieni różu, po mocne błękity i szlachetne odcienie brązu: w dużym wyborze kamiennej zastawy stołowej na pewno znajdziesz swój ulubiony kolor.

Wskazówka: Możesz swobodnie łączyć różne kolory i odcienie, aby stworzyć swoją własną kolekcję zastawy stołowej Bitz!

Zastawa stołowa z kamionki Bitz

Oprócz jasnych kolorów i wesołych wzorów, wszystkie elementy Bitz mają jeszcze jedną wspólną cechę: materiał! Duńska marka stawia na popularną kamionkę, która zachwyca swoim rustykalnym wyglądem i wytrzymałą strukturą.

Kamionka jest obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów do kuchni i jadalni. I nie bez powodu! Bitz stosuje sprawdzoną podstawową mieszankę gliny, kwarcu i skalenia, która jest wypalana w piecu w temperaturze od 970 do 1329 stopni. Dzięki kolorowej glazurze duńska wytwórnia nie tylko nadaje zastawie stołowej radosny wygląd, ale także uszczelnia powierzchnię talerzy, kubków i misek. Dzięki temu zastawa jest jeszcze bardziej wytrzymała i odporna na każdy składnik Twojego zdrowego dania. Prawdziwa klasyka designu, która będzie Ci wiernie służyć przez wiele lat.

Akcesoria stołowe od Bitz

Oprócz zastawy stołowej, Bitz od kilku lat oferuje również stylowe akcesoria stołowe, które uzupełniają nakrycie stołu. Akcesoria takie jak kieliszki, pałeczki czy małe miseczki z pewnością zachwycą Twoich gości!