Szukaj

de Buyer

Sortuj
61 Produkty
Sortuj

De Buyer: patelnie i akcesoria do Twojej kuchni wyprodukowane we Francji

De Buyer to przede wszystkim rodzinna historia i francuska tradycja przekazywany od ponad 200 lat w sercu francuskich gów. Dziś De Buyer stał się wyznacznikiem jakości w świecie przyborów kuchennych.

Specjalistyczna wiedza umożliwiła jej przewidywanie potrzeb i wprowadzanie innowacji w ciągu ostatnich dwóch stuleci. W jej zakładach produkcyjnych rzemieślnicy pracują, aby produkować najwyższej jakości materiały, takie jak miedź, stal nierdzewna i aluminium.

Jakie są wartości De Buyer?

De Buyer wyróżnia się chęcią poszanowania francuskich tradycji kulinarnych. Marka koncentruje się również na autentyczności i równowadze między tradycją a nowoczesnością, na wzór francuskiej gastronomii. Pasja włożona w każdy produkt zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów.

De Buyer jest również związany ze swoim regionem. Świadczą o tym podjęte przez markę kroki. Środowisko naturalne znajduje się w centrum zainteresowania firmy. Odpowiedzialne podejście znajduje odzwierciedlenie w instalacji własnego systemu uzdatniania wody i obecności uli obok warsztatów.

Innowacja w sercu produktów De Buyer

De Buyer oferuje wysokiej jakości akcesoria kuchenne, które ułatwiają codzienne życie. Patelnie, rondle i przybory kuchenne są częścią katalogu produktów z najwyższej półki. Duch innowacyjności firmy De Buyer pozwala jej wykorzystywać unikalne techniki do oferowania sprytnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Zastosowane materiały umożliwiają projektowanie najwyższej jakości. W De Buyer liczy się najmniejszy szczegół. Wszystko musi być perfekcyjne, od produkcji po wykończenie. Wszystkie produkty projektowane w naszych warsztatach są skierowane zarówno do profesjonalnych szefów kuchni, jak i amatorów. Tak więc każdy miłośnik jedzenia znajdzie coś dla siebie w ofercie tej francuskiej marki.

Sukcesy marki De Buyer

De Buyer odniosła tak duży sukces, że została partnerem Mistrzostw Francji w Deserach, a także Bocuse d'Or w latach 2019-2023. Dzięki jakości swoich produktów marka stała się międzynarodowym ambasadorem francuskiej gastronomii.

W Westwing chcemy oferować produkty w jakości premium. Nie wahaliśmy się zwrócić do słynnej francuskiej marki, aby zaoferować najlepsze akcesoria kuchenne i przybory do posiłków z rodziną i przyjaciółmi.

Poznaj całą gamę patelni, rondli i przyborów kuchennych na każdy kulinarny gust.