Szukaj

Rosendahl

Duński design prosto do Twojego domu - Rosendahl

Duńska firma Rosendahl, założona w Kopenhadze w 1984 roku, ma na celu produkcję pięknych rzeczy do codziennego użytku. W ten sposób dołącza do tradycji duńskiego wzornictwa, które charakteryzuje się prostotą, elegancją i funkcjonalnością. Produkty Rosendahl nie powstały, żeby trzymać je w kuchennych szafkach, ani żeby korzystać z nich tylko od święta. Powstały, aby cieszyć na co dzień. Aby zaoferować najwyższej klasy design, Rosendahl współpracuje z najbardziej znanymi duńskimi projektantami, takimi jak Arne Jacobsen.

Rosendahl: Harmonia między wyglądem a wrażeniami dotykowymi

Pięknie nakryty stół z dopasowaną do siebie zastawą stołową i szklankami sprawia, że posiłek jest przyjemnością, w której nie tylko zmysł smaku i zapachu, ale także wygląd i dotyk są w najlepszym wydaniu. Rosendahl oferuje miski, karafki oraz młynki do soli i pieprzu pasujące do zastawy stołowej.

"Grand Cru" - seria z ryflowanego szkła

Seria "Grand Cru" od Rosendahl obejmuje wszechstronny wybór pomysłowych karafek, dzbanków i szklanek do wody. Wspólną cechą produktów z tej popularnej kolekcji zastawy stołowej jest ich efektowny design. Ostre linie, mocna, naturalna estetyka i znak rozpoznawczy kolekcji - wąskie nacięcia na krawędziach.

Powściągliwość i elegancja

Szklana zastawa stołowa z kolekcji Rosendahl "Grand Cru" stawia jedzenie i napoje w centrum uwagi. Brak tu ornamentów i detali, wszystko po to, aby nie odwracać uwagi od kulinarnych doznań. Proste linie szklanek do wody i karafek są tak zaprojektowane, aby zwykły przedmiot zmienić w sztukę użytkową.

Skandynawska funkcjonalność, trwałość i jakość

Produkty Rosendahl charakteryzuje:

  • prosty skandynawski design do codziennego użytku
  • wysoka funkcjonalność
  • trwałość dzięki wysokiej jakości
  • Odkryj produkty z portfolio marki Rosendahl na Westwing i postaw na piękny design w Twoim domu.