Szukaj
Seletti

Seletti

O ich pomysłowości i kreatywności rozpisywał się Vogue, a tworzyli dla nich tak wybitni projektanci, jak Alessandro Zambelli czy Vittorio Boni. Już od 1964 roku produkty włoskiej marki Seletti zachwycają nietuzinkowym wzornictwem. W jej ofercie znajdziesz fantazyjne akcesoria i naczynia o niebanalnej formie, ozdobione oryginalnymi grafikami. To kwintesencja najlepszego designu.
Sortuj
42 Produkty
Sortuj

Włoskie wzornictwo: produkty Seletti dla Twojego domu

Seletti to znana na całym świecie marka, która swoje największe inspiracje czerpie z rzeczywistości, dodając sporą dawkę kreatywności i charakterystycznego włoskiego stylu.

Międzynarodowy sukces: lampy Seletti

Kolekcja lamp Seletti jest szeroko rozpoznawalna i doceniana. Kultowa lampa Monkey czy lampy Mouse i Chameleon, doskonale nadają się do eklektycznego do salonu lub sypialni. Dobierz do nich oryginalny wazon w kształcie serca Love in Bloom oraz zastawę z oferty marki, aby dopełnić designerski wygląd.

Seletti: synonim włoskiego stylu życia

Produkty z oferty tej marki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują niezawodność i trwałość. To dlatego wszystkie produkty Seletti są również wspaniałe jako pomysły na prezent! Szukasz urodzinowej niespodzianki lub pamiątki dla miłośników półwyspu Apenińskiego? Produkty Seletti to zawsze dobry wybór, także dlatego, że łączą w sobie funkcjonalność z artystycznym wyglądem. Seletti uosabia włoski styl życia i poczucie humoru. Każdy produkt tej marki wniesie do wnętrza temperament i wywoła uśmiech na twarzy: gdy w wnętrzu pojawi się Seletti, nuda nie istnieje! Odkryj cały wybór na Westwing: zainspiruj się i odkryj na nowo swoje przestrzenie z produktami Seletti.