Szukaj

Sophie la girafe

Sophie la girafe: najbardziej kultowy prezent z okazji narodzin dziecka

Świetnym prezentem dla noworodka jest legendarna Sophie la girafe, gryzak wykonany w 100% z naturalnego kauczuku, produkowany w tradycyjny sposób od ponad 60 lat. Sophie la girafe stała się ikoną, idealnym prezentem dla niemowląt, które mogą zacząć jej używać od trzeciego miesiąca życia.

Odkryj markę Sophie la girafe w stałej ofercie Westwing

Marka Sophie la girafe powstała w 1961 roku we Francji. Dokładnie w dniu świętej Zofii, po francusku Sophie. W tamtym czasie zabawki przedstawiające zwierzęta były wyłącznie figurkami zwierząt domowych lub hodowlanych. Dlatego zabawka-żyrafa była pierwszą na rynku, a jej kształt był łatwy do trzymania przez dziecko.

Więcej niż tylko przytulanka

Oprócz estetyki i designu, produkty Sophie la girafe wyróżnia również podejście do zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa. Zabawki są wykonane w 100% z naturalnego kauczuku i innych całkowicie bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów.

Sophie la girafe to już prawdziwy klasyk uwielbiany przez rodziców. Zabawka tej marki są niezastąpione przy ząbkowaniu.. Nie tylko ze względu na ulgę, jaką przynosi maluchom, ale także ze względu na zabawny dźwięk, który wydaje, gdy ściska się jej brzuch lub głowę.

Fenomen Sophie la girafe sprawia, że od powstania marki jużkilka pokoleń dzieci na całym świecie cieszyło się i nadal cieszy tą stylową małą żyrafą.

W 100% bezpieczna zabawka

To pierwsza zabawka dla niemowląt, która stymuluje wszystkie pięć zmysłów:

 • Smak: miękkie części łagodzą ból dziąseł przy ząbkowaniu.
 • Dotyk: guma zapewnia dziecku komfortową teksturę. Miękka jak skóra mamy, stymuluje reakcje fizjologiczne i emocjonalne, które uspokajają dziecko i wspierajądobre samopoczucie i zdrowy rozwój.
 • Wzrok: zmysł stymulowany przez ciemne plamki. W pierwszych miesiącach życia wzrok dziecka jest ograniczony i może rozróżniać tylko duże kontrasty.
 • Zapach: unikalny zapach naturalnej gumy pozyskiwanej z drzewa Hevea nadaje jej szczególny charakter, pozwalając dziecku odróżnić Sophie wśród wszystkich swoich zabawek.
 • Słuch jest wyostrzony i stymulowany przez dźwięk, który emituje, gdy ciska się żyrafę Sophie.. Wyposażona w gwizdek, bawi i stymuluje słuch dziecka.

 • Rodzina Sophie la girafe: odkryj inne kolekcje

  Dzięki ogromnemu sukcesowi tej klasycznej zabawki, Sophie la girafe powiększyła swoją rodzinę o różne kolekcje.

 • Once upon a time... to autentyczna i klasyczna linia z ponadczasowo eleganckim opakowaniem. Ta kolekcja oferuje podstawowe produkty Sophie la girafe prezentowane w pięknych i eleganckich pudełkach.

 • So'pure oferuje produkty wykonane w 100% z bawełny organicznej, włókna kukurydzianego i 100% naturalnej gumy. Produkty te są prezentowane w atrakcyjnych pudełkach upominkowych wykonanych z materiałów nadających się do recyklingu.

 • Sophiesticated to idealna kolekcja na powitanie dziecka. Oferuje niezbędne przedmioty o nienagannej prezentacji. Każdej kreacji towarzyszy spersonalizowana kartka z wiadomością i piękna torba prezentowa. Idealny na najbardziej wyrafinowany prezent na niezapomniane chwile.

 • Fresh Touch to najbardziej kolorowa gama Sophie la girafe, której celem jest zapewnienie szerokiej gamy produktów, które zaspokoją wszystkie potrzeby dziecka, przez cały dzień i na każdym etapie jego rozwoju.

 • Sophie la girafe to zabawka, która została wielokrotnie nagrodzona i doceniona na całym świecie dzięki swojej wysokiej jakości i wzornictwu. Pomimo ponad pół wieku, Sophie la girafe jest wciąż taka sama i nie zestarzała się ani trochę. Z ponad 50 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie jest niekwestionowaną gwiazdą wśród najmłodszych.