Szukaj

Umbra

Wszystko zaczęło się od… okien. Kiedy Paul Rowan nie mógł znaleźć do swojego domu odpowiednich rolet postanowił, że sam je zaprojektuje. Następnie nawiązał współpracę ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Lesem Mandelbaumem i tak narodziła się Umbra. Kanadyjska marka współpracuje z młodym zespołem projektantów, którzy nadają meblom i akcesoriom intrygujący i oryginalny wygląd. Wśród znanych gwiazd designu, które tworzą dla Umbry, jest między innymi sam Karim Rashid!

Założona w Toronto, w Kanadzie, marka Umbra narodziła się z pasji do projektowania i dziś liczy na zespół międzynarodowych projektantów. Misją marki jest wniesienie odrobiny kreatywności do przedmiotów codziennego użytku, czerpiąc z najnowszych światowych trendów i nigdy nie tracąc z oczu innowacji.

Umbra: oryginalny design dla współczesnego życia

Styl marki Umbra został zaprojektowany tak, aby pasował do wielu różnych przestrzeni, dodając im wyrafinowanej i atrakcyjnej nuty. Minimalistyczne lub bardziej ekscentryczne, każde akcesorium do domu pomoże Ci wyrazić swoją osobowość i sposób, w jaki żyjesz na co dzień.

Zainspiruj się innowacyjnym stylem Umbra

Marka wybrała łacińskie słowo oznaczające cień, aby zaprezentować się w całej swojej oryginalności. Nie sposób oprzeć się urokowi jej produktów, zawsze łączących funkcjonalność i design. W kolekcji Umbra znajdziemy akcesoria, których używamy na co dzień, ale odświeżone we współczesnym wydaniu. W selekcji Westwing znajdziesz między innymi:

 • Dekoracje ścienne, takie jak zegary, haczyki, ramki na zdjęcia i półki
 • Wózki, regały i taborety, do wykorzystania w salonie, aby zyskać dodatkową przestrzeń
 • Organizery, pudełka na biżuterię i szafki, które pozwolą Ci uporządkować ukochane przedmioty

 • Od kuchni po sypialnię - każde pomieszczenie może zostać zrewolucjonizowane dzięki jednemu lub kilku przedmiotom z linii Umbra. Chcesz zrobić komuś prezent? Wśród praktycznych, ale i stylowych akcesoriów i dekoracji, wybór jest ogromny.

  Najbardziej lubiane produkty Umbra

  Jeśli Twoim ścianom czegoś brakuje, może dlatego, że nie pomyślałeś jeszcze o małej metamorfozie. Do bestsellerów Umbry należą designerskie wieszaki na ubrania, idealne do uzupełnienia przedpokoju lub innej przejściowej strefy w Twoim domu. Wybierz model w kolorze ton w ton, np. białym, lub stwórz kontrast, decydując się na czerń.

  Nie wiesz, jak udekorować konsolę w przedpokoju? Wybierz dekoracyjną tacą z oferty marki Umbra w geometrycznym kształcie. Przyda się jako miejsce na klucze lub inne drobne przedmioty, ale przede wszystkim do lepszego zdefiniowania przestrzeni.

  Odkryj wszystkie produkty marki Umbra na Westwing i nadaj charakter Twoim wnętrzom!