Szukaj
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch reprezentuje ponadczasową elegancję i najwyższą jakość już od 1748 roku! Firma znana jest przede wszystkim z produkcji ekskluzywnej zastawy stołowej, lecz w jej ofercie można znaleźć również szykowne lampy. Design marki Villeroy & Boch łączy w sobie nowoczesność z klasyką.
Sortuj
38 Produkty
Sortuj

Villeroy & Boch: jakość prosto na Twój stół

Marka Villeroy & Boch to synonim ponadczasowej elegancji i wyjątkowej jakości. Założona w 1748 roku firma zawsze kładła duży nacisk na innowacyjność, która jest jednym z kluczy do sukcesu firmy. W ciągu trzech wieków Villeroy & Boch rozwijała się, wprowadzając innowacje, ale zawsze stawiając jakość na pierwszym miejscu. To właśnie dlatego marka cieszy się obecnie międzynarodową sławą.

Villeroy & Boch stawia na zrównoważony rozwój

Grupa posiada system zarządzania środowiskiem, który kontroluje wszystkie ważne procesy ekologiczne i ekonomiczne, a jego głównym celem jest zrównoważony rozwój. Strategia skupia się na poprawie efektywności energetycznej, ochronie zasobów naturalnych i redukcji emisji CO2. Kupując produkty Villeroy & Boch stawiasz na markę, której środowisko nie jest obojętne.

Zastawa stołowa od Villeroy & Boch

Produkty z oferty marki wyróżniają najwyższej klasy materiały, eleganckie wzornictwie oraz starannie przemyślana funkcjonalność.

Villeroy & Boch to wyjątkowa marka. Jej kreatywne i oryginalne kolekcje pozwalają nadać nowe oblicze Twojemu domowi! Ponadczasowe, eleganckie, nowoczesne i wyjątkowe: takie właśnie są produkty Villeroy & Boch.

Szukasz produktów, które pozwolą Ci pięknie nakryć do stołu? Villeroy & Boch oferuje szeroką gamę zastawy stołowej zarówno na specjalne okazje, jak i do codziennych posiłków. Czy to grill, brunch z przyjaciółmi, wieczorne przyjęcie czy zwykła kolacja. Twój stół będzie wyglądał tak elegancko.

Z oferty marki wybraliśmy najbardziej ulubione przez naszych klientów produkty: porcelanowe zestawy naczyń, eleganckie sztućce oraz piękne kieliszki. Villeroy & Boch to synonim ponadczasowej elegancji przy stole, która nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego jest często wybierana na prezent, ślubny ale nie tylko, bo kolekcjonowanie pięknej zastawy może trwać przez lata na lata.