Szukaj

Choinki sztuczne

Sortuj
33 Produkty
Sortuj

Choinki sztuczne na Święta

Must have każdej stylizacji bożonarodzeniowej? Oczywiście choinka! W sklepie internetowym Westwing kupisz choinki sztuczne, które zmyliły już niejednego swoim świeżym i naturalnym wyglądem! Drzewko świąteczne to nieodłączny element świąt Bożego Narodzenia i symbol którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Przybrane lampkami i ozdobami stanowi tradycję budując tym samym nastrój Świąt.

Na świąteczną atmosferę składa się wiele czynników, w tym ozdoby, które potrafią doskonale wzmagać ten magiczny klimat. Sztuczna choinka może stać się kluczowym elementem dekoracyjnym w każdym domu – w ten sposób głosuje się portfelem za ograniczeniem niepotrzebnej wycinki drzew.

Choinki sztuczne – rodzaje i rozmiary

Sztuczna choinka jest wyborem wielu osób, ponieważ raz kupiona pozostaje w domu długi czas. Dokładnie przemyśl swój wybór, tak aby drzewko sprawdzało się przez długie lata. Podstawowym kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze choinki jest dostępny budżet. Wybór w głównej mierze będzie zależeć od tego, ile kosztują sztuczne choinki. Ich cena zależy od wielkości, rodzaju wykorzystanego materiału czy dodatkowych elementów ozdobnych takich jak sztuczny śnieg czy szyszki na choince. Niektóre zaopatrzone są już w lampki choinkowe, bombki i inne dekoracje, co może podwyższyć cenę.

Mając budżet przeanalizuj wysokość drzewa. Choinki sztuczne mogą sięgać aż do sufitu, zdobiąc pomieszczenie mięsistymi gałęziami lub stanowić skromną, lecz nadal elegancką dekorację postawioną np. na komodzie. Niektóre modele choinek dostępnych w sklepie online Westwing ozdobione są sztucznym śniegiem. Gałęzie ośnieżone mogą być na niemal całej swojej długości lub tylko na końcówkach.

Ważny aspekt stanowi również materiał, z którego są wykonane choinki. Charakteryzuje się on pełną odpornością na wilgoć czy wodę oraz czyszczenie środkami chemicznymi, ponadto nie odbarwia się i nie odkształca pod wpływem promieni UV.

Praktyczna choinka sztuczna do domu

Choinka i prezenty to symbole świąt. Choć prym w dalszym ciągu wiodą żywe drzewka, to na rynku pojawiły się ”choinki sztuczne jak żywe”, które zachwycają swoim wyglądem i nierzadko unikatowym designem. Zarówno żywe, jak i sztuczne choinki na Boże Narodzenie mają swoje zalety i wady. Warto je poznać, jeśli chcesz podjąć dobrą decyzję i cieszyć się z ładnie udekorowanego drzewka przez całe święta.

Sztuczna choinka jak żywa to wspaniała alternatywa dla prawdziwego drzewka. Nie ingerujesz w środowisko naturalne, wspomagając bardzo często nielegalną wycinkę drzew, dokonujesz jednorazowego zakupu, który posłuży wiele lat, dbając o Twój komfort i oszczędzając Twój czas w tym nierzadko gorącym okresie świąt. W sklepie internetowym Westwing czekają na Ciebie choinki sztuczne, które potrafią imitować prawdziwe drzewko. Jeśli wolisz coś bardziej designerskiego - nie ma problemu. W ofercie Westwing znajdziesz drzewka w zupełnie innych barwach, niż klasyczna choinka, z gotowymi ozdobami, w różnych kształtach.

Wybierając ozdoby choinkowe na choinki sztuczne dla przeciwwagi można pokusić się o wybór naturalnych dekoracji. Mogą to być suszone plastry pomarańczy, laski wanilii, pierniki czy szyszki. Ich wykorzystanie sprawi, że choinka jeszcze bardziej upodobni się do naturalnego drzewka i będzie nie tylko pięknie wyglądać, ale także roztaczać zapach Świąt.

Choinki sztuczne w sklepie internetowym Westwing

W sklepie online Westwing kupisz choinki sztuczne, które na pewno spodobają się wszystkim ceniącym sobie naturalny efekt. To wykonane z wysokiej jakości materiałów drzewka, które swoim designem zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ten produkt, będzie służyć Ci przez długie lata, ciesząc oko kolejne pokolenia. Jeśli jednak bliższe sercu jest dla Ciebie żywe drzewko, warto też pamiętać, że małe choinki sztuczne mogą też posłużyć jako uzupełnienie dekoracji bożonarodzeniowej. Nasza choinka sztuczna niewielkich rozmiarów pięknie udekoruje pokój dziecięcy, stół, biurko czy parapet i będzie bardzo efektowna nawet bez dodatkowych ozdób.