Szukaj

Figurki dekoracyjne

Sortuj
91 Produkty
Sortuj

Nowoczesne figurki dekoracyjne: dodatek do stylowego wnętrza

Figurki dekoracyjne to dodatek, którego nie może zabraknąć w żadnym stylowym wnętrzu. Są kropką nad i w aranżacji: wyrażają osobowość, mogą być sezonową wersją dekoracji i świetnym sposobem na szybką odmianę wyglądu komody lub regału.

Również nasi styliści wnętrz uwielbiają wykorzystywać figurki do tworzenia aranżacji i dekoracji różnych zakątków mieszkania. Dlatego w naszej ofercie nie mogło tych najmodniejszych i pasujących do różnych stylów wnętrzarskich.

Figurki dekoracyjne do salonu - dopasuj je do stylu aranżacji

W zależności od stylu wnętrza, warto zwrócić uwagę na inne figurki, aby powstała spójna całość. Oto kilka naszych wskazówek:

  • Figurki z elementami złota i marmuru oraz połyskujące figurki o abstrakcyjnej formie, będą świetnym wyborem do wnętrz w stylu glamour, dodając mu jeszcze więcej blasku.

  • Figurka Buddy lub medytującej postaci dobrze wpasuje się do wnętrza boho lub Twojego kącika do medytacji.

  • Do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz postaw na objekty dekoracyjne o abstrakcyjnej formie lub te w kształcie węzła. To ostatnio niezwykle modny element, przypominający współczesne rzeźby. Postaw je na regale i dobierz pasujące do figurki podpórki do książek.

  • Wystylizuj figurki dekoracyjne w Twoim wnętrzu

    Figurki i objekty dekoracyjne będą ciekawym dodatkiem do wnętrz. Kilka różnych, ale pasujących do siebie elementów, możesz umieścić na otwartym regale. Figurki zaprezentują się też stylowo w towarzystwie wazonu. A jeśli zdecydujesz się na figurkę w abstrakcyjnej formie, możesz ją nawet wyeksponować na specjalnym piedestale. To rozwiązanie niczym z francuskiej kamienicy.

    Figurki dekoracyjne możesz też zmieniać w zależności od sezonu. Na jesień postaw na stoliku kawowym, eleganckie aksamitne dynie, a na święta, połyskującą gwiazdę.

    Odkryj naszą kolekcję eleganckich figurek i objektów dekoracyjnych, które przeniosą styl Twojego wnętrza na wyższy poziom. Podążaj za wskazówkami stylistów wnętrz i baw się dobrze dekorując Twoją przestrzeń.