Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Uniesione kufle z piwem

Wieczór kawalerski o nie tylko widok mężczyzn słaniających się na nogach od alkoholu w klubie nocnym. Można go urządzić w zupełnie inny, oryginalny sposób. Dowodzenie w tej sytuacji przejmuje świadek, który stara się zebrać w całość wszelkie pomysły rzucane przez grupę. Najważniejsze, jak w przypadku każdej imprezy, jest ustalenie listy gości. To zadanie zostaje przydzielone Panu Młodemu. Następnie należy ustalić budżet i ogólny zarys zabawy. Nie masz pomysłu jak od czego zacząć? Oto nasz sprawdzony pomysł na wieczór kawalerski! Dzięki nam, dowiesz się, jakie motto wybrać, gdzie go zorganizować, w jakie akcesoria się zaopatrzyć oraz co kupić przyszłemu Panu Młodemu.

Odpowiednie motto

Wieczór kawalerski bez jednolitych koszulek? Nie ma takiej opcji! Aby odpowiednio je dobrać, musicie opracować motyw przewodni całej imprezy. Co powiesz na hasło: „ostatni dzień wolności”? Możecie przebrać się za więźniów rodem z westernów w czarno-białych piżamach z wypisanym mottem na plecach. Możesz dobrać do tego różne akcesoria np. papierową kulę u nogi.

Jeśli planujecie nieco spokojniejszy wieczór i nie dla Was są przebrania, zawsze sprawdzą się klasyczne spodnie chino i koszula, a dla Pana Młodego dodatkowo szelki i mucha. Ewentualnie Pan młody może założyć białą koszulę z czarnymi dodatkami, a pozostali uczestnicy – czarną koszulę z białą muszką i granatowe szelki.

Miejsce na wieczór kawalerski

Masz grupę szalonych przyjaciół? Dla Was impreza mogłaby odbyć się w każdym miejscu na świecie! Dlatego co powiesz na weekendowy wyjazd do stolicy jakiegoś państwa? Może Praga albo Rzym? Jeśli Twój budżet nie pozwala na takie wojaże, możesz znaleźć równie dobrą alternatywę w Polsce np. weekend w Krakowie, Wrocławiu czy Zakopanem. A może weekend na działce lub nad jeziorem pod namiotami? Wieczór kawalerski można zorganizować wszędzie, pamiętaj jednak, że przy ustalaniu budżetu, musicie wziąć pod uwagę także pokrycie kosztów za Pana Młodego.

Akcesoria na wieczór kawalerski

W tę tzw. ostatnią „wolną” noc trzeba iść na całość! Sprawdzą się tutaj rożnego rodzaju akcesoria i kostiumy, nawiązujące do motta, które będzie towarzyszyć Wam przez całą zabawę. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, syrenka Baywatch z deską surfingową czy różowy królik – Pan Młody będzie miał niezłą niespodziankę. 

W ramach potrzebnych rekwizytów możesz zakupić kieliszki turystyczne, zawieszane na szyi. W końcu nigdy nie wiesz kiedy będziesz z nich korzystać, a jak to mówią „lepiej nosić niż się prosić”! Dla Pana Młodego możecie przygotować hełm do picia piwa wraz ze słomkami i miejscem na puszkę. 

Pomysł na wieczór kawalerski – zabawy

Klasyk w programie, który jest absolutną koniecznością na każdym wieczorze kawalerskim: Beer Pong! To połączenie zabawy, piwa i sportu. Idealne dla każdego mężczyzny! Musicie podzielić się na dwie drużyny. Każda drużyna musi wrzucić piłkę do ping ponga w pełne piwa szklanki przeciwnika. Gdy tylko ktoś trafi piłeczką w szklankę, przegrany musi opróżnić całość. Straszna kara, prawda?

Kolejną zabawą są karty z zadaniami dla Pana Młodego. Będzie musiał wykonać je podczas wieczoru kawalerskiego by dostać od Was prezent. Pamiętaj, by zadania były bezpieczne zarówno dla samego Pana Młodego jak i dla Was. Może być to np. obowiązek przytulenia trzech przechodniów bez ostrzeżenia.

Pomysły na dzień po

Każde dzikie święto ma swój koniec. Niekiedy bywa on bardzo bolesny w towarzystwie kaca. Wówczas nie ma nic lepszego niż pożywne, solidne śniadanie. Możecie przygotować je samodzielnie lub wybrać się do pobliskiej kawiarni. Korzystając z okazji, że jesteście wszyscy razem w jednym miejscu i do tego trzeźwi, możecie dokonać ustaleń dotyczących ślubu i Waszej roli. Ustalcie godziny spotkań, odbioru bukietu Panny Młodej oraz fryzjera Pana Młodego. 

Jako Pan Młody możesz przygotować dla swoich przyjaciół upominek w ramach podziękowań za wspaniały wieczór kawalerski. Co powiesz na torbę przetrwania? Możesz włożyć do niej napój energetyzujący, tabletkę przeciwbólową, wodę mineralną i okulary przeciwsłoneczne, które zakryją Wasz zmęczony wzrok. 

Prezenty dla Pana Młodego na wieczór kawalerski

Sam wieczór kawalerski jest swojego rodzaju prezentem dla Pana Młodego. Warto jednak postarać się przygotować dla niego jeszcze jeden upominek. Prezent na kawalerski powinien być dopasowany do Pana Młodego i jego zainteresowań.

Niemniej jednak nie można się oszukiwać. Większość wieczorów kawalerskich bazuje na artykułach erotycznych. A to mała piłeczka antystresowa wyglądająca jak kobieca pierś, a to poduszka składająca się z dwóch dorodnych kobiecych piersi. Z pewnością tego typu prezenty wpływają korzystnie na stan rozluźnienia i lepszy nastrój przyszłego małżonka. Ale co na to przyszła żona?

Jeśli Pan Młody ma jakiś swój ulubiony trunek, można mu sprezentować nietypowo podaną i przyozdobioną butelkę. Whiskey w szklanym naczyniu przypominającym pocisk. Beczkę piwa, na której znajdą się jego inicjały lub zestaw szklanek do whiskey.

Świetnym pomysłem będzie także sprezentowanie Panu Młodemu muchy, którą później założy na swój wielki dzień! Taki podarunek to idealny pomysł na wieczór kawalerski.