Szukaj

Kosze na pranie

Sortuj
33 Produkty
Sortuj

Kosze na pranie - niezbędnik w organizacji łazienki

Kosze oraz torby na pranie pozwalają na utrzymanie porządku w łazience, sypialni i uzupełniają wystrój wnętrza. Pomieszczenie będzie wyglądało piękniej, kiedy kosz nawiązuje kolorystycznie do łazienki, a jego materiał harmonizuje ze stylem aranżacji. Jeśli nie wiesz, jaki kosz na bieliznę będzie wyglądał najlepiej w Twojej łazience lub sypialni, sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej duży wybór koszy na pranie w różnych stylach.

Jaki kosz na pranie wybrać?

Rattanowy, z tworzywa sztucznego, a może z materiału? Jaki kosz na pranie wybrać? Możliwości wyboru jest sporo. Kupić można kosze okrągłe, prostokątne lub kwadratowe. Takie, które przypominają marynarski worek lub drewniany kosz, które mogą posłużyć za ławeczkę w łazience.

Kosz na pranie dobierz do stylu łazienki. Jeśli została ona urządzona w stylu nowoczesnym lub industrialnym najlepszy będzie czarny kosz. W łazience boho nie może zabraknąć rattanowego kosza na pranie, a w marynistycznej, białego - wniesie do niej świeżość i lekkość.

Kosz na pranie nie tylko do łazienki

Kosze na pranie, które znajdziesz na Westwing są tak estetyczne, że nie musisz ich chować. Równie dobrze sprawdzą się w sypialni. Możesz wybrać na przykład kosze sprzedawane w zestawach, dzięki temu od razu posegregujesz pranie.

Torby na pranie świetnie sprawdzą się w domowej pralni. Wybierz kilka z nich i stwórz własny system segregowania prania na jasne, ciemne, kolorowe, delikatne oraz wełniane ubrania.

Kosze na pranie są nie do przeceniania w codziennej organizacji domu. Wybierz ulubiony model, a będzie on też pięknym dodatkiem do łazienki lub innego domowego pomieszczenia.