Szukaj

Łóżka białe

Łóżka białe: śpij spokojnie

Biel to barwa wielu możliwości – szczególnie w aranżacji. Rozjaśnia wnętrze, powiększa je optycznie i wprowadza lekki, przytulny nastrój. Nic więc dziwnego, że w wielu sypialniach królują białe łóżka. Na Westwing znajdziesz ofertę stylowych i komfortowych białych łóżek dwuosobowych.

Łóżko białe a styl aranżacji

Łóżko białe stanowi doskonały wybór do sypialni bez względu na dominujący styl aranżacyjny. Pozwala się wyciszyć i poczuć harmonię, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniu do relaksu.

Jeśli masz ochotę na styl prowansalski, świetnie sprawdzić się łóżko białe metalowe z misternie dekorowanym zagłówkiem. Miłośnicy stylu skandynawskiego wybiorą łóżko proste, bez zbędnego dekoru. Scandi kocha aranżacyjną dyscyplinę, do której można wprowadzić przytulne dodatki. Łóżko białe o prostym designie, i tym bardziej pałacowym, doskonale odnajdzie się we wnętrzu urządzonym w stylu glamour. Kluczem są dodatki – na przykład biel w połączeniu z czernią to typowo elegancki duet.

Odkryj ofertę białych łóżek na Westwing. Nasi styliści wybrali produkty znanych marek, a także pomogli stworzyć produkty z naszej Westwing Collection. Dzięki temu, niezależnie od stylu, w jakim chcesz urządzić swój dom kupisz łóżko, które będzie do niego pasowało.