Szukaj

Naczynia dla dzieci

Sortuj
93 Produkty
Sortuj

Naczynia dla dzieci

Karmienie niemowlaka, jak i większego dziecka to bardzo ważna czynność. Należy odpowiednio dobierać posiłki, ale również naczynia. W sklepie internetowym Westwing kupisz stylowe naczynia dla dzieci wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Wybierz odpowiednie naczynia dla dzieci

Jakie naczynia przydadzą się podczas karmienia niemowlaka, a jakie będą odpowiednie dla większych dzieci? Jeśli decydujemy się na karmienie dziecka butelką, należy zadbać o to, żeby była ona odpowiednio dopasowana do potrzeb malucha i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Butelki dla dzieci mogą być szklane lub plastikowe. Ta pierwsza jest łatwiejsza w czyszczeniu i sterylizacji, może się jednak potłuc. Plastikowa butelka jest lekka i nietłukąca.

Zanim rodzice się obejrzą, czas na butelki się kończy, a maluchy szybko rosną i chcą aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym. Chcą używać noża i widelca jak mama i tata oraz lubią angażować się w prace kuchenne. Gotowanie z dzieckiem to fantastyczna i rozwijająca zabawa. Takie zadania zwiększą jego świadomość, ale także kreatywność. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw naczyń i sztućce dla dzieci, które przydadzą się gdy maluch rwie się do używania sztućców i obiadowej zastawy.

Zestaw obiadowy dla dzieci — naczynia i sztućce

Zestawy obiadowe dla dzieci mająbardzo często kolorowe i mają fikuśne kształty. Takie akcesoria są bardzo praktyczne, bo ich rozmiar jest dopasowany do małych dzieci, a wykonane są z bezpiecznego, nietłukącego się tworzywa. W takich zestawach noże i widelce nie mają ostrych zakończeń, więc bez obaw można uczyć malucha zachowania przy stole i posługiwania się nożem i widelcem.

Kup naczynia dla dzieci na Westwing

Kup naczynia dzieci w sklepie internetowym Westwing i ciesz się produktami wysokiej jakości, które zostały wykonane z bezpiecznych materiałów. Wybierz produkty dla dzieci w pięknym stylu, które dostarczymy do Ciebie szybko i dogodnie.