Szukaj

Plakaty

Sortuj
97 Produkty
Sortuj

Koniec z nudą na ścianie: znajdź plakaty na swoje ściany

Plakaty na ścianę to nie tylko sposób na wnętrze dopasowane idealnie do charakteru właściciela, ale także prosty pomysł na piękną i nietypową aranżację. Wybór plakatu powinien być zdeterminowany nie tylko Twoimi zainteresowaniami, chociaż te również są bardzo istotne, ale także efektem, który chcesz osiągnąć.

Kontrastujące kolory, mocne kreski i barwy dodadzą nowoczesnego sznytu i staną się centralną częścią aranżacji, przyciągając wzrok wszystkich gości. Gdy poszukujesz subtelności, wybierz delikatną kolorystykę korespondującą z kolorem ścian. Sprawi to, że Twój nowy plakat wtopi się w tło, jednocześnie ożywiając wnętrze.

Różnorodne plakaty i grafiki do wnętrz

Na Westwing znajdziesz piękne plakaty, które sprawdzą się w różnych stylach aranżacyjnych. Wybieraj wśród motywów roślinnych, graficznych wzorów i sentencji. To plakaty na ścianę, które nieustannie sprawdzają się w proponowanych przez nas aranżacjach.

Wskazówka: z plakatów możesz stworzyć też galerię ścienną - wybierz kilka różnych modeli lub postaw na już gotowy komplet plakatów.

Delikatne plakaty na białym tle dają poczucie przestrzeni – to dzięki nim w łatwy sposób optycznie powiększysz mieszkanie, którego metraż jest nieco ograniczony. Dobrze dobrana grafika sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy łazience, stanowiąc finalny element całego starannie przemyślanego projektu. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz zarówno plakaty czysto dekoracyjne, jak i plakaty motywacyjne – na przykład zawieszone w domowej siłowni czy pokoju do pracy. Od razu chce się więcej!

Gdy te dekoracje znajdą się już w Twoich rękach, pozostanie jedynie znaleźć im odpowiednie miejsce – jesteśmy pewni, że o to będzie nietrudno i niektóre z nich już niebawem znajdą się w Twoim domu. Pamiętaj też o ich odpowiedniej oprawie w ramę, aby zaprezentowały się jak najlepiej.

Poszukujesz innych akcesoriów, dzięki którym stworzysz piękne wnętrze? W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno produkty z kolekcji znanych marek wyselekcjonowane przez zespół stylistów wnętrz. Wejdź wraz z nami do świata najmodniejszych aranżacji!