Szukaj

Ręczniki dla niemowląt

Sortuj
27 Produkty
Sortuj

Ręczniki dla niemowląt – funkcjonalne i bezpieczne

Przede wszystkim delikatne dla dziecięcej skóry, a jednocześnie dobrze spełniające swoją funkcję. Ręczniki dla niemowląt powinny być nie tylko wykonane z odpowiednich materiałów, ale również zapewniać właściwą pielęgnację. Te dostępne w sklepie internetowym Westwing wybrane zostały z myślą o wygodzie najmłodszych oraz ich opiekunów. Różne kolory i wzory pozwolą na dobranie takiej opcji, która po każdej kąpieli przyjemnie otuli niemowlę.

Ręczniki dla niemowlaka – różne wersje

Oferta, w jakiej występują ręczniki dla niemowląt sprawia, że można je dobrać pod kątem rozmiaru, funkcjonalności oraz oczywiście kolorystyki, która w każdej aranżacji, także w pokoju dziecięcym, pełni istotną funkcję. Ręcznik dla niemowlaka najczęściej występuje w kształcie prostokąta, bardzo często jednak przybiera on formę zwierzątka, co wywołuje przyjazne skojarzenia. Ręczniki dla niemowląt z zajęczymi uszkami czy w tygrysie paski z pewnością będą miłym dodatkiem do kąpieli. Ciekawą opcją jest również ręcznik z kapturem, który pozwala jeszcze przytulniej owinąć niemowlę, razem z główką, która bezpiecznie chowa się w ręcznikowym otulaczu. Ręcznik dla niemowlaka najczęściej występuje w standardowym rozmiarze, ale znaleźć można też ręcznik z kapturem o długości 120 cm, zamiast standardowych 70. Jest to dobra opcja dla dzieci nieco starszych, które mogą potraktować ręcznik jako szlafrok.

Ręczniki dla niemowląt – jak wybierać?

Kupując akcesoria dla niemowląt warto wziąć pod uwagę materiały, z jakich zostały one wykonane. Odpowiednie certyfikaty powinny posiadać także ręczniki dla niemowląt, które najczęściej są wykonane z delikatnej bawełny organicznej. Nie tylko spełnia ona zasady bezpieczeństwa, ale też jest wygodna i praktyczna. Ręcznik z kapturem wykonany z bawełny organicznej łatwo jest utrzymać w czystości, a zalecane pranie w niskiej temperaturze zapewni mu długą żywotność.

Kup okrycia kąpielowe dla niemowląt na Westwing

Feeria kolorów i kształtów, zajączki, kotki i liski. Wszystko po to, aby każdy moment był miły i wyjątkowy. Ręcznik dla niemowlaka z kapturkiem chociaż wydawać się może prozaicznym wyborem, także powinien wywoływać pozytywne skojarzenia i zapewniać odpowiedni komfort. Ręczniki dla niemowląt z oferty sklepu internetowego Westwing pozwolą na zakup odpowiedniej wersji, zarówno pod względem koloru, jak i kształtu.