Szukaj

Słupki oświetleniowe

Punktowe oświetlenie do ogrodu

Jeśli szukasz oświetlenia pojazdu lub ogrodu, które oświetli teren w pożądanym miejscu, a przy tym będzie się dobrze prezentować nawet za dnia, wybierz słupki oświetleniowe. W sklepie internetowym Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie designerskie oświetlenie zewnętrzne, które łatwo zamontujesz w ogrodzie. Doda uroku, a przy okazji poprawi bezpieczeństwo i oświetli wybraną przestrzeń.

Słupki oświetleniowe - jakie wybrać?

Jeśli szukasz punktowego oświetlenia ogrodu, które będzie dawać niewielkie światło po zmroku w różnych zakątkach, wybierz słupki ogrodowe, czyli lampy zakończone szpikulcem, które łatwo można wbić w ziemię. Możesz je zamontować wzdłuż ścieżki prowadzącej do wejścia, aby uniknąć ewentualnego potknięcia w ciemności, oświetlić nimi wjazd do garażu lub wbić je przy ogrodzeniu, aby nawet późnym wieczorem mieć widok na to, co się dzieje na ogrodzie. W stworzeniu przytulnego klimatu na tarasie lub balkonie pomogą Ci słupki oświetleniowe lub girlandy.

Słupki oświetleniowe ogrodowe - rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz słupki oświetleniowe solarne oraz LED . Które z nich najlepiej sprawdzą się u Ciebie?

Słupki oświetleniowe ogrodowe solarne to świetne rozwiązanie przy oświetleniu całego ogrodu. Do lamp docierają wówczas w ciągu dnia promienie słoneczne, które ładują baterię. Lampy w większości wyposażone są w timer, dzięki któremu samoistnie włączają się po zmroku. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić energię, a przy tym zwiększy bezpieczeństwo wokół Twojego domu, nawet gdy będziesz poza nim.

Mobilne słupki oświetleniowe ogrodowe docenią Ci, którzy często lubią zmieniać aranżacje. W każdej chwili możesz go przestawić w dowolne miejsce, a ładowanie odbywa się przy pomocy dołączonego kabla USB lub stacji ładującej.

Kup słupki oświetleniowe na Westwing

Słupki oświetleniowe to must have każdego ogrodu oraz podjazdu.. Dzięki nim zwiększysz bezpieczeństwo, a także wprowadzisz niepowtarzalny klimat. To dodatek, który może stać się prawdziwą ozdobą na zewnątrz. Dlatego wybierz już dziś designerskie oświetlenie, które znajdziesz w sklepie internetowym Westwing. Nasze produkty będą zachwycać Cię swoim wyglądem nawet w dzień.