Szukaj

Stojaki na gazety

Stojak na gazety: dodatek, który nie musi być nudny

Stojak na gazety sprawi, że teraz już wszystkie magazyny zawsze znajdą się na swoim miejscu. Najczęściej ustawia się go obok fotela lub sofy, tak żeby łatwo było sięgnąć po ulubiony tytuł. Producenci tych funkcjonalnych akcesoriów prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej pomysłowych modeli. Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealny dla siebie gazetnik!

Stojak na gazety z tworzywa czy z metalu? Stojak na gazety to nie tylko praktyczne akcesorium, ale też dekoracyjny dodatek. Nie wiesz, jaki model będzie najlepiej pasował do Twojego salonu? Nie ma problemu! Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Stojak na czasopisma i nie tylko

Nazwa wskazywałaby, że stojak na gazety służy tylko do przechowywania czasopism. Jednak jego uniwersalna forma i wymiar sprawiają, że można w nim umieścić również książki lub płyty winylowe. Niektóre stojaki mają także dodatkowe przegródki lub kieszonki, które pomieszczą piloty i inne niewielkie akcesoria.

Stojaki na gazety w różnych odsłonach

Gazetnik powinien zajmować niewiele miejsca i pomieścić jak najwięcej czasopism. Przy tym najlepiej, jeśli będzie się znajdował jak najbliżej miejsca, w którym zwykle czyta się prasę. Wybierając gazetnik warto jak najlepiej dopasować go do pozostałych mebli i dodatków:

  • Najpopularniejszy jest gazetnik stojący. Przeważnie ma niewielką wielkość, ale jest na tyle duży, żeby pomieścić ulubioną prasę. Może mieć kształt kosza, torby lub specjalnej rynienki. Wykonuje się go z drewna, metalu, tworzywa sztucznego, a nawet skóry.

  • Gazetnik wiszący doskonała propozycja do niewielkich wnętrz. Modele do powieszenia na ścianie mają zwykle prostą formę i kilka przegródek, w których zmieści się łącznie kilkanaście magazynów. Spiszą się zarówno w domu, jak i w biurze.

  • Dekorują i pozwalają utrzymać w domu porządek. Zalety stojaków można by mnożyć w nieskończoność. Stanowią prosty sposób na harmonijną aranżację, w której wszystko jest na swoim miejscu, taki porządek i wspaniałą dekorację nadadzą twojemu wnętrzu stojaki na gazety.