Szukaj

Zastawa świąteczna

Sortuj
160 Produkty
Sortuj

Zastawa świąteczna na Boże Narodzenie

Przygotowanie stołu na Święta wymaga kilku ważnych detali. Oprócz eleganckiego obrusu nie mniej ważna jest również odpowiednio dobrana zastawa świąteczna. Bogatą ofertę talerzy, półmisków, innych naczyń i akcesoriów stołowych w bożonarodzeniowym klimacie znajdziesz w sklepie internetowym Westwing. Podaj świąteczne potrawy na ozdobnej zastawie, a sprawisz, że czas spędzony z bliskimi przy wigilijnym stole zyska jeszcze więcej magii.

Świąteczna zastawa stołowa – co powinna zawierać?

Stwórz wyjątkową atmosferę na święta Bożego Narodzenia. Pięknie nakryty świąteczny stół zachęci do biesiadowania i rozmów z rodziną oraz przyjaciółmi. Pomoże Ci w tym odpowiednio dobrana świąteczna zastawa stołowa, która ozdobi wnętrze i podkreśli dekorację stołu. Oprócz talerzy płytkich i głębokich, na stole powinny znaleźć się także sztućce oraz talerzyki deserowe na Gwiazdkowe wypieki. Nie może również zabraknąć naczyń do serwowania potraw takich jak miski, wazy i półmiski. Zastawa świąteczna może także obejmować dopasowane stylistycznie kubki i szklanki. Z kolei serwisy kawowe najczęściej składają się z filiżanek ze spodkami, w sam raz do podania gościom kawy czy aromatycznej herbaty.

Zastawa świąteczna w Twoim stylu

Boże Narodzenie to czas spotkań w gronie najbliższych, a odświętnie nakryty stół pozwala w świątecznym nastroju spożywać wigilijne potrawy. Aby stół zachwycał przez całe święta, niezbędne są odpowiednie tekstylia, naczynia i akcesoria stołowe. Idealnie sprawdzą się na tę okazję obrusy świąteczne stanowiące piękne tło do bożonarodzeniowej zastawy. W Westwing dostępna jest również zastawa świąteczna w rozmaitych stylach i kolorach, wykonana z różnych materiałów.

Możesz zdecydować się na klasyczny biały serwis obiadowy świąteczny lub w odcieniu kości słoniowej, doskonale prezentujący się na czerwonym czy ciemnozielonym obrusie. Stylowy eklektyzm bądź minimalizm na stole doskonale odzwierciedlą Twoją wymarzoną wizję Świąt. Zestawiaj ze sobą jednolite czy kolorowe talerze świąteczne, miski i patery dekorowane bożonarodzeniowymi wzorami gwiazdek, choinek czy z metaliczną poświatą. Natomiast jeśli zdecydowanie bliższa jest Ci prostota, czysta w formie zastawa sprawdzi się na świątecznym stole idealnie.

Zastawa świąteczna na Westwing

Piękna zastawa świąteczna sprawi, że goście z przyjemnością zasiądą przy wspólnym stole, by celebrować najpiękniejszy okres w roku. Dopasuj do dekoracji stołu talerze, półmiski i nadaj wigilijnym potrawom uroczystej oprawy. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania wymarzonych świąt Bożego Narodzenia, w tym także wstążki i ozdobne pudełka, które ułatwią Ci pakowanie prezentów.