Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Albumy

16 Produkty

Albumy o sztuce, fotografii i podróżach

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki i architektury na Twojej półce nie może zabraknąć albumów kultowych wydawnictw. W naszej selekcji znalazły się tytuły będące kopalnią estetycznych inspiracji na temat modnych podróżniczych destynacji, ikon pop kultury i architektury.

Każdy z nich zawiera niezwykłe fotografie najwyższej jakości i będzie modną ozdobą na stoliku kawowym lub komodzie. Pięknie wydany album to też sprawdzony pomysł na prezent. Dopasuj tematykę albumu do zainteresowań obdarowanego, a jesteśmy przekonani, że doceni on pięknie wydaną publikację.

Coffee table book - stylowy trend we wnętrzach

Pięknie wydane albumy kochamy oczywiście przede wszystkim za ich treść i fotografie, jednak przy okazji, ze względu na ich walory estetyczne, będą też stylową dekoracją. Ulubiony album możesz zaaranżować na stoliku kawowym w towarzystwie tacy dekoracyjnej z zapachową świecą lub świecznikiem. Jesteśmy przekonani, że Twoi goście z przyjemnością będą wertować albumy, a ich tematyka będzie pretekstem do ciekawych rozmów. Równie pięknie zaprezentują się na regale. A jeśli chcesz dodać jeszcze więcej, do ich aranżacji wykorzystaj eleganckie podpórki do książek.

Albumowe publikacje znajdziesz też w wielu butikowych hotelach lub stylowych poczekalniach. Zainspiruj się i wprowadź ten trend również do własnych wnętrz!

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000