Szukaj
Andrea House

Andrea House

Marka Andrea House udowadnia, że dopiero odpowiednie wykończenie aranżacji stylowymi detalami tworzy z niej prawdziwy dom. Projektowane i produkowane w Barcelonie lampy, wazony, ramki do zdjęć i akcesoria łazienkowe dodają wnętrzom uroku i elegancji. Zainspiruj się hiszpańskim designem!
Sortuj
89 Produkty
Sortuj

Andrea House: naturalne dekoracje w pogodnym stylu

Andrea House to marka wnętrzarska, która narodziła się w magazynie przemysłowym z początku XX wieku w centrum Barcelony, ponad 25 lat temu. Jej założyciel, Ricardo Morant, przekazał swoją pasję do dekoracji swoim dwóm córkom, Andrei i Carlocie. To właśnie ta trójka stanowi “alma mater” Andrea House, rodzinnej marki o nowoczesnym stylu, która łączy tradycję z doświadczeniem, funkcjonalność i trend.

Pierwsza kolekcja Andrea House składała się z 20 elementów. Dziś, katalog marki składa się z ponad 1500 egzemplarzy i jest obecny w ponad 50 krajach na całym świecie. Meble, przedmioty dekoracyjne, akcesoria łazienkowe, dodatki kuchenne, oświetlenie, tekstylia... Oferta marki obejmuje wszystko, co niezbędne, aby pomóc ludziom stworzyć wnętrze pełne dobrego samopoczucia, które odzwierciedla ich gusta i osobowość.

Oferta marki Andrea House

W kolekcjach Andrea House można znaleźć elementy, takie jak półki i regały, stoły, wieszaki na ubrania, pufy, krzesła, fotele i ławki. Wyróżnia je wysoka jakością drewna i naturalnych włókien, ponadczasowy design i styl, od skandynawskiego minimalizmu do nowoczesnego rustykalnego i bohemian chic. Akcesoria kuchenne i łazienkowe Andrea House pomagają tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w duchu slow.

Przedmioty dekoracyjne Andrea House wyróżnia sezonowa paleta barw. Wazony, świece, tace, lustra, figurki, płótna, ramy, kosze i doniczki zostały zaprojektowane tak, żeby wnieść do wnętrza modny vibe i ciekawy charakter.

Dekoracje według Andrea House

Marka Andrea House podchodzi do dekoracji jako sposobu zmieniania naszego najbliższego otoczenia, a wraz tym naszych emocji. Dlatego ich produkty zostały zaprojektowane zgodnie z myślą tzw. "emotional design". Mają pomagać w tworzeniu przestrzeni pełnych dobrego samopoczucia. Dekoracje z oferty marki są idealne do ożywienia naszego szczęśliwego miejsca na ziemi, jakim może być nasz dom.

Do wnętrz w jakim stylu pasują przedmioty z oferty Andrea House?

Akcesoria Andrea House są idealne do domów w stylu naturalnym i nowoczesnym, z akcentami boho i rustykalnymi. Dlatego flagowe materiały marki to wysokiej jakości drewno, włókna roślinne, metal, w kolorze złotym lub czarnym; bawełna i len w przypadku tekstyliów. Kolory Andrea House? Zawsze proste, eleganckie i nierzucające się w oczy, aby stworzyć pogodne i pełne życia wnętrze.

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu slow life, emocjonalnego designu oraz wnętrz, które emanują spokojem i naturalnością, oferta Andrea House dostępna na Westwing z pewnością przypadnie Ci do gustu.