Szukaj
Ichendorf

Ichendorf

Krystaliczne, włoskie wyroby szklane od marki Ichendorf Milano to małe dzieła sztuki. (Przykład? Szczególnie urocza seria z rzeźbami kaktusów lub zwierząt!) Historia huty szkła Ichendorfer sięga początków XX wieku. Na początku lat 90. firma przeniosła się z Niemiec do Mediolanu, metropolii designu, zmieniając styl swoich produktów na bardziej nowoczesny i wyrafinowany. Dziś produkty marki są podziwiane i chętnie kupowane na całym świecie. Odkryj ich piękno!
Sortuj
70 Produkty
Sortuj

Ichendorf: mediolański styl wśród szklanek, karafek i szklanych akcesoriów

Szkło jest motywem przewodnim, który łączy całą historię marki Ichendorf. Firma, założona na początku XX wieku w niemieckim mieście o tej samej nazwie niedaleko Kolonii, od samego początku wyróżniała się tworzeniem cennych dekoracji wnętrz. Dzięki pracy doświadczonych szklarzy powstawały unikalne i wyrafinowane przedmioty, zgodne z ówczesną modą.

Następnie, w latach 50-tych, w firmie nastąpiła rewolucja: po zrezygnowaniu z wyrafinowanych kolekcji z pierwszych dekad, zdecydowano się na podstawowe, awangardowe przedmioty, które pozostawiły miejsce na elegancką prostotę szkła. Pod koniec wieku, w latach 90-tych, przeniesienie kreatywnego centrum Ichendorf do Mediolanu miało na celu dalszą redefinicję stylu, powierzoną zespołowi projektantów i artystów.

Od tamtej pory każdy krok koncentruje się na opracowaniu surowca, mistrzowsko łącząc tradycję z innowacją. Piękno szkła podkreślają nowe linie szklanek i karafek Ichendorf, a także wszystkie inne małe arcydzieła, które uzupełniają ekskluzywną ofertę marki.

Udekoruj stół szklankami Ichendorf

.

Planujesz wyjątkowe przyjęcie? Zaskocz swoich gości niezapomnianym elementem. Kieliszki Ichendorf są jak miniaturowe dzieła sztuki, gotowe przekształcić Twój stół w czarującą aranżację.

Wśród różnych kolekcji, można znaleźć niektóre z najbardziej urzekających produktów Ichendorf w ofercie Westwing, takie jak:

 • Szklanki do wody z minimalistycznymi lub bardziej ekscentrycznymi zdobieniami.
 • Kieliszki do wina z ozdobnymi, inspirowanymi botaniką nóżkami.
 • Szklanki koktajlowe o zabawnych kształtach zoomorficznych.
 • Piękne, naprawdę piękne: szklanka Ichendorf wystarczy, aby podkreślić styl. Obok prostych białych talerzy lub kolorowych zastaw, znajdziesz model, który najlepiej odzwierciedli Twój styl.

  Uzupełnij swoje menu z produktami Ichendorf

  Poza szklankami... mamy o wiele więcej! Aby zaprezentować napoje w najlepszym wydaniu, daj się przekonać dzbankom i butelkom Ichendorf. Ręcznie wykonane i starannie wykończone, dostępne są w wielu efektownych wariantach. Ozdobione wewnątrz małym szklanym zwierzątkiem lub figlarnymi sylwetkami, są obowiązkowym elementem na stole.

  Dzięki swojej oryginalności produkty Ichendorf staną się wspaniałym pomysłem na prezent na urodziny, Boże Narodzenie czy ślub. Do wyboru są na przykład świeczniki, dyfuzory olejków zapachowych, wazony, pojemniki na olej i ocet, świeczniki i kompletne zestawy.

  Odmień swoje aranżacje dzięki szklankom Ichendorf i wszystkim innym dostępnym produktom: odkryj je już teraz na Westwing!