



Ręcznie wykonany dozownik do oliwy i octu ze szkła borokrzemowego Cube
Obecna cena
139,90 zł
zawiera VAT
Wysyłka w ciągu 4-7 dni roboczych
Średnica: 9 cm
Wysokość: 13 cm
Pojemność: 170 ml
Dodatkowe informacje
Ręcznie wykonany dozownik ze szkła borokrzemowego do octu i oliwy CUBE łączy innowacyjny design z praktyczną funkcjonalnością. Dzięki unikalnemu kształtowi o podwójnych ściankach możesz stylowo podawać gościom ocet i oliwę przy nakrytym stole.
Ręczne wykonanie: każdy produkt jest unikatowy i dlatego może różnić się od przedstawionego na zdjęciu
Kolor
Transparentny
Materiał
Szkło borokrzemowe
Odkryj wszechstronność szkła borokrzemowego! To niezawodny i wytrzymały materiał o wysokiej jakości, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wysokie temperatury. Dzięki temu idealnie nadaje się do gorących napojów. W porównaniu do klasycznego szkła, szkło borokrzemowe jest bardziej odporne na pęknięcia i zarysowania, co czyni je bezpiecznym towarzyszem w Twoim domu.
Instrukcje
Można myć w zmywarce.
Numer produktu
DEQ24ICH26784-220626
Czas wysyłki: 4-7 dni robocze
Dostawa
Twoje zamówienie zostanie dostarczone od poniedziałku do piątku – bezpośrednio pod Twoje drzwi lub do wybranego punktu odbioru.
Zwroty
Ciesz się darmową i prostą procedurą zwrotu w ciągu 30 dni od daty dostawy.
Paczkę możesz wygodnie nadać w najbliższym punkcie odbioru przesyłek.